Skocz do zawartości

[Okulary fotochromatyczne] Które wybrać?


Rafu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

Szukam okularów fotochromatycznych w cenie do ~300zł. Po wyeliminowaniu modeli nieosiągalnych w żadnym sklepie, małych rozmiarów itp, na placu boju pozostały następujące pozycje:

Możecie coś powiedzieć na temat którejś z tych pozycji, lub zaproponować coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julbo robi fajne sportowe okulary. Miesiąc temu nabyłem model z polaryzacją i fotochromem i jestem z nich mega zadowolony. Jeśli zdołasz jeszcze znaleźć jakąś wyprzedaż modeli ubiegłorocznych to zmieścisz się w zamierzonym budżecie.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mimo że możesz wydać 300zł, to wolisz coś tańszego to opatrz na Arctica, mam zwykłe przyciemniane od nich i naprawdę jak na 100 zł to bardzo dobre. Poniżej 200zł kupisz, poszukaj bo kiedyś z ciekawości patrzyłem ale u mnie w mieście nie były nigdzie dostępne, a przez neta trochę kijowo kupić bez przymierzenia i sprawdzenia jak to faktycznie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@inTro84

Dość niecodzienny dizajn :teehee:

 

@phoe

Patrzyłem na Arcticę ale znalazłem tylko 2 modele ze szkłami fotochromatycznymi i żadnen mi nie podszedł.

 

@slaweuszek

Tu pojawia się problem bo mam sporą facjatę ;) Moja żona śmiga w Alpinach Twist Four ale na mnie są trochę na styk - szkła mogłyby być większe.

 

Całkiem fajne te Shimano - może uda mi się je przymierzyć gdzieś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Mam tylko porównanie z okularami żony (Alpina Twist Four) i Uvexy na bank mają większe i szerzej rozstawione szkła.mogłyby byś jeszcze trochę szersze ale i tak jest już dobrze bo nic mnie nie uciska itp. Jakość wykonania pierwsza klasa i z samych szkieł też jestem zadowolony - Maksymalne przciemnenie jest wystarczające a minimalne to praktycznie przezroczyste szkła.

 

Polowałem w sumie na ten model: http://uvex.com.pl/p/okulary-uvex-sportstyle-700-vario#lato

ale nigdzie go nie znalazłem w sensownej cenie. Jak mieści się w Twoim budżecie to możesz spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...