Skocz do zawartości

[Trasy] okolice Wałbrzycha i Świdnicy


seczuan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Potrzebuję pomocy, a dokładnie chodzi mi o trasy rowerowe w okolicach Wałbrzycha i Świdnicy. Trasy dobrze jak były by pętlami bo muszę wrócić do samochodu i co najważniejsze to takie by kolega ogarnął je rowerem crossowym na kapciu 1.6. 
Z Wałbrzycha nalazłem takie coś http://mtb.walbrzych.pl/trasy-rowerowe/ i pytanie mam, które da radę ogarnąć tym crossem? Dodam że gościu waży ok 100kg a rower to unibike flash gts więc jak teren będzie za ostry to rower może tego nie przeżyć :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek polecam "Wokół Książańskiego Parku Krajobrazowego". Ewentualnie później brać się za bardziej kondycyjne. Dodam, że były tam czasem problemy z oznakowaniem, ale da się to jakoś ogarnąć. Pomocna może być skalibrowana mapa pod jakiś program typu Locus czy TrekBuddy. Mi parę razy pomogła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak z kondycją nie ma problemu, to ogarniesz raczej wszystkie traski Wałbrzych MTB. 80% to szersze drogi asfalt/szuter/dukt leśny. Kilka singli się trafi, ale i treking by w większości przypadków dał radę. MTB w nazwie wynika głównie z przewyższeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...