Skocz do zawartości

[Łódź] Treningi MTB - Las Łagiewnicki


AdamKrossB4

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, jestem w trakcie przygotowywania się do pierwszych w swoim życiu zawodów MTB XC, które odbędą się we wrześniu. Poszukuję osoby, chętnej do spólnych treningów w okolicach lasu Łagiewnickiego w Łodzi.Fajnie by było jakby chętna była osoba w jakimś stopniu doświadczona abym mógł skorzystać z pożytecznych rad, natomiast każdy jest mile widziany do wspólnej jazdy. Jestem amatorem, który rozpoczyna przygodę z MTB ale w przypadku gdy zawody wypadną mi zadowalająco zamierzam trenować jeszcze mocniej. Dodam jeszcze, że mam możliwość trenowania dwa razy w tygodniu na pewno, czasami częściej, wszystko zależy od dnia i wolnego czasu. Pozdrawiam i oczekuję na odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Zaproponuj termin w tym temacie: http://www.forumrowerowe.org/topic/131166-ustawkaspotkanie-lodzkiej-strefy-frorg-cz-2/

i czekaj na odzew.

 

Chociaż teraz prężniej działa grupa na facebook Rowerowe Soboty. Z tymże tam jest więcej wycieczek, aniżeli treningów nastawionych na szlifowanie formy czy techniki. No ale może ktoś się znajdzie chętny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...