Skocz do zawartości

[Częstochowa] sklepy rowerowe


Sixer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciałbym się Was zapytać gdzie są jakieś sklepy rowerowe w Częstochowie, bo wogóle się tam nie oriętuje.

 

Dzięki PZDR

 

----------------------------------------

Jeżeli byłjuż taki temat to przepraszam, bo nie zauważyłe, a używałęm wyszukiwarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej jestem z częstochowy wiec ci troche podam :D

1 wieczorek jest w miescie 1 aleja na ulicy ogrodowej

2. bartoleski jest chyba na ulicy drogowcow obok Tesco nazwa sklepu Scott

3.na ulicy okólnej masz kolejny sklep rowerowy

4. na polnocy na granichach jednostek jest sklep rowerowy ale odradzam:)

najbardzije polecal bym ci sklep bartoleskiego we wszystkim ci pomoga i ogolnie spoko ludzie tam pracuja :D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłem jeszcze cztery:

 

-przy al. Kościuszki jest rowerowy "Horyzont" bodajze (salon Marin, Kross, KTM)

-przy ul. Wałach Dwernickiego (salon Giant)

-w bramie I al.N.M.P (salon Kelly's)

-na Śląskiej (salon Dema, MBK i jeszcze jakieś)

 

adresów spróbuje poszukać to dokleje to posta.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki byłem już w sklepie w Scout , a nie Scott i naprawde bardzo dobra obsługa, towary dużo a jak zobaczyłem ile Oni mają tam bików to myślałem, że tam zamieszkam :( Dlaczego odradzasz ten sklep który napisałeś Jogus ?

Dzięki dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Horyzont

ul. Kościuszki 23

http://www.nartyrowery.pl

 

Przede wszystkim mają KtM,Marin i Kross ale sprowadzić mogą też inne (m.in Meride)

Zniżki, ceny umiarkowane ale co najważniejsze (jak dla mnie) bardzo dobry serwis!!

POLECAM

 

Salon Authora przy ul. Garibaldiego( obok Filharmonii)--też bardzo miło, estetycznie no i spory wybór

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki byłem już w sklepie w Scout , a nie Scott i naprawde bardzo dobra obsługa, towary dużo a jak zobaczyłem ile Oni mają tam bików to myślałem, że tam zamieszkam :blush: Dlaczego odradzasz ten sklep który napisałeś Jogus ?

Dzięki dzięki

 

 

bo caly ich sklep opiera sie na 4ech scianach o powierzchni moze 20 m/2 maja moze 2 rowery w sprzedarzy jakies dzieciece a jesli chodzi o czesci to maja moze z 2 piasty 1 kasete i jakas korbe i zawsze jest tylko ze maja w katalogu i ze moga sprowadzic, btw niemila obsluga :/

 

ps. blad w literowce w 1 poscie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo caly ich sklep opiera sie na 4ech scianach o powierzchni moze 20 m/2 maja moze 2 rowery w sprzedarzy jakies dzieciece a jesli chodzi o czesci to maja moze z 2 piasty 1 kasete i jakas korbe i zawsze jest tylko ze maja w katalogu i ze moga sprowadzic, btw niemila obsluga :/

 

ps. blad w literowce w 1 poscie :)

 

Z tym ze sklep jest maly to sie zgodze - ale to jest "oddzial" - glowny sklep Kocot bikes gdzie jest wiecej towaru jest na Okolnej. Co do obslugi to nie uwazam zeby byla niemila, z katalogu faktycznie sprowadzaja, znizki sa.. ja tam mam blisko i czasem korzystam - jestem zadowolony. Kiedys mialem problem z bikiem i zrobilem rundke po sklepach rowerowych - poszedlem tam najpierw bo cudow sie nie spodziewalem ale okazalo sie ze z kazdym nastepnym serwisem bylo tylko gorzej ( + bluzgi na poprzednich :P:D polewke mialem niezla). Jakby mieli wiecej towaru to bylby fajny sklep.

 

Pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Aaaaaa to o ten sklep Ci chodziło w PW ;) Coś początkowo nie skumałem :) <zawiany>

 

Tam kupiłem mój 2 rowerek Kellys'a Salamandra, nie powiem żeby ten sklep był jakąś super rewelacją ale myślę że obawiać się go nie należy. Jeśli znalazłeś okazje to można brać...

 

PS. Zastrzegam że nie wiem jak jest z wysyłką itp ja byłem i nich w sklepie i odjechałem rowerem spod sklepu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UZUPEŁNIENIE und SUPLEMENT:

- na Okólnej (koló krzyżówki z Dekabrystów) jest KOCOT-BIKE - Giant, Scott. Nie ma SRAMa (przynajmniej nie było). Obsługa średnia (zależy jak trafisz), ceny też.

- na Kościuszki HORYZONT (i tak wszyscy mówią "Kateem" :P ) - KTM, MARIN, Suntour, BOP, Truvativ - żeby tylko najważniejsze wymienić. Sklep dla ludzi "fruwających" na rowerach - znajdą sporo dla siebie. Ceny nieze, możliwość dogadania się ze sprzedawcą, obsługa też raczej spoko.

- Garibaldiego za filharmonią (przy Wilsona) CYKLO - sklep z Grupy Accent - Author, Accent i wszystko, co w katalogach ma Velo (np. Manitou). Obsługa i ceny REWELACYJNE - jak chcesz większy zakup i nie spieszy ci się, właściciel ściąga z hutrowni wszystko co tylko mają i po sporej zniżce (stały kielnt jestem :) )

- Drogowców hurtowania BARTOLEWSKI - Scout i inne podobne firmy. Asortyment ten sam od paru lat :P

- na Ogrodowej WIECZOREK - Scott, Marzocchi. Sklep w ktrym swobodnie wydasz ciężką kasę za jednym posiedzeniem. Obsługa - jak trafisz na tego "gościa z wąsem", dowiesz się wszystkiego co chcesz i jeszcze ci pół sklepu pokaże :lol:

- w Alei NMP KELLYS'a JUŻ NIE MA!!!

- na Rynku Wieluńskim (ten przeniesiony z Dąbrowskiego) - Kellys itp - nie wiem, czy to jeszcze istnieje, chyba z rok tam nie byłem :)

- Wały Dwernickiego DRACO - dla mnie zbiór barachła, podobnie jak w DUO na Sabinowskiej.

Są jeszcze jakieś (poza filią KOCOTa na Fieldorfa-Nila) sklepy rowerowe w Częstochowie??? Jak coś przeoczyłem, poprawcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje już tylko w Scoucie czy jak to się tam pisze :P Kupywałem u Nich spodenki i była taka malutka dziura nie było jej wsasadzie widać, a pani miła wymieniła zapytała o razmiar, chcociąż widziała metke :D Zapytałem się o stery zintegrowany pokazała mi pułke wszystko pięknie i ok. Jednak chłopi tam pracujący nioe są aż tak bardzo ok wchodze mówie ''Dzień Dobry'' odpowiadają pytam sięczy mają buty SPD koleś odpowiedział ''tak'' i zaczoł gadać z kolesiem obok to ja się pytam gdzie koleś kiwnoł głową, ale drugi był taki miły i powiedział żeby mi pokazaj i doradził i wszystko super :P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Odświeżam temat i spytam który z tych sklepów jest najlepszy? Głownie mi chodzi o rowery MTB do 1500zł. Byłem na drogowców, (SCOUT) i tam maja jakieś dema i mkb czy mkt jakoś tak. Pierwszy raz się z tymi markami spotykam. Kilka merid też tam było.

Głównie mi zależy na fachowej obsłudze aby mi doradzili jaki rower wybrac.

 

I proponował bym przenieść topic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Odświeżamy temat:)

najlepszy sklep to Cyklo na Garibaldiego.

Serwis, to zdecydowanie 'Młody', czyli salony rowerowe Wieczorek na Ogrodowej:).

Dual ktoś tam chciał składać.. Sądząc po dacie, pewnie albo kupił albo zrezygnował (mam nadzieję, że to 1 jednak;p)..

No ale dualówki i tym podobne to też albo w Cyklo albo narty-rowery, czyli popularny KTM (Horyzont), na Kościuszki. Ale tam teraz dość ciężko się dogadać z obsługą (chyba, że jest Adaś albo Patryczek).

ogólnie zależy co kto lubi, bo znam takich, którzy polecają Kocota. Moje subiektywne zdanie :Kotek koleś sympatyczny i zna się na rzeczy, ale jeśli chodzi o załatwianie części to się czeka, czeka, czeka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

UP :P

 

A tak w temacie - CYKLO ostatnio się rozwinęło, uruchomiło praktycznie stały serwis (wcześniej było z tym różnie, czasem trochę trzeba było czekać), na sklepie jest więcej rowerów i części :D , a sprowadzenie jakiś dodatkowych trwa dośc krótko... o ile oczywiście dytrybutor nie leci sobie w kulki (patrz ostatni przykład korby Hone dla Bliźniaka - kto zna, ten wie...).

 

U KOCOTa ostatnio nie bylem, bo swego czasu zrobili mnie w jajo z cenami i teraz się tam nie pokazuję - dla 50PLN zysku stracili stałego klienta. Ich wybór... ;)

 

DRACO... niech za komentarz wystarczy przekręcona nazwa sklepu, powszechnie używana w Czewie: SRACO :P

 

WIECZOREK - chyba tylko dla serwisu u Młodego - chociaż przyznam że Magurę dla Tiny a buty i gatki dla siebie mam od nich, ale bez układów ciężko wyhaczyć tam coś za przyzwoite pieniądze.

 

SCOUT na Drogowców - zawitałem tam ostatnio, bo kiedyś można było wynaleźć coś interesującego, zwłaszcza klucze, smary itp. Teraz nawet tego nie ma - a raczej są, ale w cenach coraz bardziej niezdrowych.

O braku kultury sprzedawców się nie wypowiadam, a co do części - korba Deore M530 na Allegro: od 155PLN http://www.allegro.pl/item316148392_korba_...iclo_sport.html Korba FC530 na Drogowcow... 280PLN!!! ZIDIOCIELI??? B):D :D

No ale jak zarabiają na starych prykach, którzy przychodzą do nich po części do Jubilatów...

 

KTM - obecnie wracają do rowerow (po nartach w zimie), choć ze starego składu został tylko Adam, to Patryk z Szymonem i tak are cool, man :P Z częściami coraz lepiej, z serwisem jednak niekoniecznie (serwisant-obora-rulez :) ).

 

 

O innych przybytkach jak sklepy oferujące Gianty i (chyba) Kellysy na Kiedrzyńskiej czy Rynku Wieluńskim nic nie wiem, bo się tam nawet nie pokazuję. Nie zasłużyli sobie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NEWS - KTM odtwiera nowy sklep w okolicach Ronda Mickiewicza! Ponoć wreszcie doczekamy się serwisu nie tylko o porządnej jakości, ale też z porządnym lokalem, bo do tej pory nawet najlepsi motnowali rowery po jakiś piwnicach...

 

Zwłaszcza, że (na razie wg. niepotwierdzonych informacji) do tego sklepu mają przyjść pracownicy Wieczorka: Jarek na sklep i Młody na serwis! OBY! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...