Skocz do zawartości

[Zlot] Zlot VII g. Sowie - podsumowanie i "nagrody"


  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Tekst Zlotu - nominowani:

    • - Phoe - "Ja ten rower kupiłem żeby jeździć po krawężnikach a nie obijać w górach".
      5
    • - Piotrulek - "Pójdziesz ze mną po taczkę na drewno" i wiele innych. Po prostu MISTRZ !
      2
    • - DiCaprio (ksywa nadana na zlocie. Sory ale nie pamiętam pod jaką jest kolega na forum) - "Kolego, kolego będziesz pił tego żubra" (godzina 7 rano)
      6
    • - Ukasz - do Księdza (takiego prawdziwego ok godziny 3 w nocy "sam nie porucha ale innym nie da"
      6
  2. 2. Gleba Zlotu

    • - Piotrulek - lot telemarkiem przez kałużę (proszę kogoś o wstawienie zdjęcia jak siedzi w maseczce z błota)
      19
    • - Krzysiu Zima - leciał 53km/h po żwirze ale pokonał go krawężnik
      0
    • - Phoe - miałem dylemat czy go nominować ale jego pęd w krzaczory był podobno zacny.
      0
  3. 3. Osobowość Zlotu

    • Phoe - ta nominacja nie wymaga komentarza :)
      14
    • Niemka ochroniarz - ona naprawdę była nie bezpieczna
      5


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Jeszcze raz dzięki wielkie za udział i mega zabawę na kolejnym siódmym Zlocie fr.org.

 

Jak po każdym Zlocie miałem zwyczaj tak i teraz moja propozycja i kilka nominacji do Zlotowych nagród.

 

1. Tekst Zlotu - nominowani:

- Phoe - "Ja ten rower kupiłem żeby jeździć po krawężnikach a nie obijać w górach".

- Piotrulek - "Pójdziesz ze mną po taczkę na drewno"

- DiCaprio (ksywa nadana na zlocie. Sory ale nie pamiętam pod jaką jest kolega na forum) - "Kolego, kolego będziesz pił tego żubra" (godzina 7 rano)

- Ukasz - do Księdza (takiego prawdziwego ok godziny 3 w nocy "sam nie porucha ale innym nie da"

 

2. Gleba Zlotu

- Piotrulek - lot telemarkiem przez kałużę (proszę kogoś o wstawienie zdjęcia jak siedzi w maseczce z błota)

- Krzysiu Zima - leciał 53km/h po żwirze ale pokonał go krawężnik

- Phoe - miałem dylemat czy go nominować ale jego pęd w krzaczory był podobno zacny.

 

3. Osobowość Zlotu

Phoe - ta nominacja nie wymaga komentarza :)

Niemka ochroniarz - ona naprawdę była nie bezpieczna

 

4. Cyborg Zlotu

- Adhead - za wyjazd do Walimia i chęć powrotu z reklamówkami, start w maratonie

- Mewek - za jej podjazdy i start w maratonie

- Krzysiu Zima - tydzień wcześniej kupił rower i po ponad 20latach przerwy zrobił prawie 70km w górach

 

Jeszcze raz wielkie dzięki i do zobaczenia za rok.

 

Pozdrawiam

Marcin


Niestety  max co mogę dodać to 3 pytania ankietowe. Resztę proszę głosować przez cytowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega od żubra to Cocoloco, który wypił 2 łyki i odstawił to piwo na wieczny spoczynek na stole przy wejsciu do pokoju. Chyba, że zostawił sobie na wszelki wypadek na następne poranki ;p

Moja gleba może nie była spektakularna, ale za to dziś nie mogłem wstać z łożka, bo znowu mnie noga boli. 

++ ja się pytam kiedy wlecą zdjęcia z kałuży, bo na to najbardziej czekam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee pęd w krzaczory? Jak to było coś nadzwyczajnego zatrzymanie się przed krzakami(bo w pokrzywy to nie ja wjechałem), to mało z tych moich zakrętow czy hamowań przy 50km/h widzieliście.

 

Brakuje chyba zdecydowanie w ankiecie: a walne sobie po 20km energy shota i wracam do schroniska.

 

btw, i gdzie są te obiecane nagrody z loterii itp. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe sprostowanie - ja w niedzielnym maratonie nie miałam okazji wystartować, także mogę być nominowana jedynie za 5 dodatkowych podjazdów na Sowę.

 

 

 

Problem w tym, że właśnie telemarku nie było. Bardziej to przypominało "skok na główkę".

Wnioskując po wyglądzie tuż po glebie noty za styl i tak należą się najwyższe! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, gleba lotu mogła być tylko jedna. Reszta to marni naśladowcy ;) Wynik głosowania nie może dziwić.

 

Ankieta nie pozostawia też złudzeń, że Phoe... yyy... Krawężnik zostawił mocny ślad w psychice zlotowiczów. Jako nagrodę za tę zaszczytną nominację proponuję przepustkę z serwerowni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...