Skocz do zawartości

[Przewód hamulcowy] Mocowanie przewodu


empe

Rekomendowane odpowiedzi

Na prospekcie w rowerze który zakupiłem widać uchwyt mocujący przewód hamulcowy do ramy. Jest w ramie nagwintowane miejsce do przykręcenia tej pętelki, ale niestety brakuje jej na wyposażeniu. Czy ten element można gdzieś dokupić?

 

5c7fa521f2e47a40dc683945eaaf463d_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj faktycznie, pomyliłem się. Oczywiście to jest linka od przerzutki.

Na trytytki nie będę tego zapinał bo wygląd i estetyka to dla priorytet. Pomyślałem że takie elementy można gdzieś nabyć za grosze, może ktoś się z tym spotkał już?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w ramie nagwintowane miejsce do przykręcenia tej pętelki, ale niestety brakuje jej na wyposażeniu. Czy ten element można gdzieś dokupić?

Jak na mój gust jest to taka sama przelotka jaką mocuje się przewód hydrauliczny na widelcu i pewnie do kupienia każdym serwisie rowerowym (dobrze wziąć zdjęcie ze sobą żeby pokazać o co chodzi). Można też samemu coś udrutować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/przelotka-prowadzenie-slizg-linki-pojedynczy-b71-i5482257661.html

To akurat otwarte jest ale w lokalnym sklepie też powinni mieć coś podobnego w śmieciach.

 

A jeśli jesteś z trójmiasta to mogę Ci dokładnie takie jak z Twojego zdjęcia sprezentować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.mhw-bike.com/cube-sl-road-race-black-anodized-2014-1054

w 99.99% rowerów poprostu jest krótszy ostatni kawałek pancerza i takiego patentu stosować nie trzeba.

ten cube to coś pokroju modelu road? w linku masz foto  bez tego uchwytu pomimo otworu na śrubę

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Trytytkami ani drutami nie będę tego wiązał.
 

 Pisząc o drutowaniu raczej ma się tu na myśli samoróbki a nie spinanie czegokolwiek drutem. Ja np drutuję sobie takie wynalazki jak Face Fander firmy Mucky Nutz. Wygląda identycznie tylko bez logotypów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...