Skocz do zawartości

[Koła] Pierwsze składanie nowego koła HOPE PRO EVO 2 ALEXRIMS


Dikey

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowym użytkownikiem waszego forum i odrazu mowie z góry ze nie bez powodu zasięgam waszej pomocy tutaj. Zacząłem dzień od odebrania mojej nowej obręczy "ALEXRIMS FR30"-26 CALI 36 OTWORÓW KOLOR BIAŁY WAGA 500 GRAM uprzednio kupiłem piaste całkiem nowa HOPE PRO EVO 2 135 X 12 MM TYLNĄ KOLOR ZŁOTY. I tutaj nastąpił niespodziewany problem gdyż myślałem kupując te części ze znalazienie informacji na ich temat będzie banalnie proste gdyż to są popularne marki okazało się to jednak złudzeniem i pozostało mi zadać pytanie gdyż jeden z pracowników rowerowych odesłał mnie do domu i zlecił wpisanie pełnych dokładnych wymiarów piasty (nie mam na myśli 135x12) i wpisanie ich na stronie z kalkulatorem online który ma mi wraz z dokładną podana wartością przekroju obręczy ustalić jakie szprychy musze zamontować w niej . Szukałem szperalem w internecie po polsku i po angielsku lecz moje starania na nic kończąc i podsumowując zostaje mi zadać jedno krótkie i kluczowe pytanie JAKIE SZPRYCHY DO HOPE I ALEXA MAM WSADZIĆ BO JUZ MAM DOŚĆ ? Z góry dziękuję za odpowiedź, mój post jest spowodowany bardzo długimi poszukiwania mi tych informacji i mam nadzieje ze ktoś ma z was smykalke do poszukiwań w internecie albo podobny przypadek kolo i obrecz w co wątpię ale wymiary hope myślę że ktoś znajdzie niestety nie mam suwmiarki wiec nie mam możliwości zmierzyć tego tak dokładnie . Czekam na odpowiedź piasta....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki a nie da sie jakoś tego zrobić przez internet z wiadomych powodów chciałbym sam dobrze dobrać częsci żeby im zanieść żeby ładnie to zapletli koło przy uzycia tansometra -czy jakoś tak. bo poprostu nie chce płacić 2,3,4 zł za sztukę szprychy. wolę je kupić przez internet jakiejś okazji poszukać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szprychy DT Champion , moje kola na hope evo pro 2 maja za soba 20 tys km  bez wymieny lozysk i centrowania , a w ostatnich dwoch sezonach dominuja mocne upadki ;) mam na myśli maratony gdzie tempo jest mocniejsze niz podczas treningu

 

Obrecz Mavic x 819 waga 95 kg. 

 

 

i powiem to co kolega wyzej zmien servis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rozumiem ze kolega chce sobie sam zakupic szprychy zeby nie kupowac w tym serwisie, wiec zapewne zapytal sie w serwisie jaka jest dlugosc potrzebna zeby sobie kupic w necie - to chlopaki w serwisie go odeslali - jak nie kupujesz u nas to sobie sam obliczaj :-)

 

Tak to zrozumialem - serwis potrafi ale jak nie kupujesz u nic to nie powiedza ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...