Skocz do zawartości

[rower] Kands Comp-Er


Piotrek383

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

 

Co sądzicie o rowerze Kands Comp-Er? -> http://allegro.pl/tytan-mtb-kands-comper-27-5-hydraulika-3d-zlozony-i5485504781.html

 

Moim zdaniem to niezła propozycja jeśli ktoś szuka roweru na kole 27,5' w niedużych pieniądzach. Martwi mnie tylko korba Altus, reszta osprzętu jest chyba przyzwoita, prawda?

 

Zapraszam do dyskusji  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się prędzej zamartwiał tą atrapą amortyzatora niż korbą. Już naprawdę wolałbym sztywny widelec...

 

Nie mniej jednak za te pieniądze ciężko dostać coś lepszego z tym jakże modnym rozmiarem koła. Kaseta jest, przerzutki Alivio, hydraulika, ale "przyzwoicie" to jest stanowczo za duże słowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym Kandsie nie podobało mi się kilka rzeczy, po których widać, skąd taka a nie inna cena. Koła są na obręczach pod V-brake, tylko pomalowane na czarno, żeby nie było widać za bardzo bocznej, prostej ścianki. Lakier mat jakiś taki brzydki i delikatny. Przerzutka przód dziwnie dobrana, prawie leży na tylnym widelcu. W egzemplarzu, który widziałem nie dało się jej ustawić na takiej wysokości, na jakiej chciałem, bo na 1. biegu oparła się o ramę. Manetki, korba, przerzutki, hamulce bez uwag, amor XCM w wersji 27.5 jest naprawdę bardzo przyzwoitym widelcem, tu bym nie histeryzował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...