Skocz do zawartości

[rower]poszukuje roweru do codziennej jazdy


SlimakPL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcę kupić rower do 1500zł.

chciałbym ,żeby rowerek miał tarczowe hamulce i koła 26 cali

rower górski

 

 

Znalazłem sobie takiego?

Hexagon X8 | Kross - Rower górski, rowery trekkingowe, rowery miejskie

 

czy on jest dobry może jest lepszy od tego roweru?

 

Proszę o opinie

 

Pozdrawiam!  :laugh:

Piotr 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość HydraulicznyCyborg

a jaka to firma nadaje sie do wypadów do lasów i jest bezawaryjny?

W zupełności się nadaje i jest lepsza od Krossa.i też polska firma transrower je produkuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początkowo (zanim edytowałeś temat) szukałeś czegoś do 1700zł, więc Lazaro się miescił i jest to na pewno lepszy wybór niż ten Kross.

 

Ewentualnie jeżeli zrezygnujesz z tarczówek to masz ten sam osprzęt z V-Brake za niecałe 1400zł: http://allegro.pl/full-alivio-wysoka-polka-mtb-lazaro-ev-3-men-2015-i5506617116.html

 

Polska firma i lepszy stosunek jakości do ceny niż w Krossie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przedziale do 1700zł (tarcze) lub 1400 (V-Brake) nie dostaniesz raczej nic innego z osprzętem tej klasy. 

 

Jak uparłeś się na Krossa to kup Krossa. My tylko podpowiadamy Ci, że można te pieniądze wydać lepiej. Jeżeli jednak wygląd (albo naklejka na ramie) ma dla Ciebie jakieś większe znaczenie to weź ten, który Ci się bardziej podoba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niechodzi mi o naklajke ale ojciec uparł sie na rower do 1500zł

i powiedział żeby sobie szukać a on tylko przelew zrobi a cienszko u mnie z kasa i tak mam  zapłacić za rower tak około 35%-50% ceny roweru i teraz gotówką mam 500zł a jak bym chiał kupić ten co wymieniałeś to mi brakuje 5% ceny :(


a po drugie jakiś sklep w warszawie jest z ta firma bo chce zobaczyc jak sie na nim jeżdzi"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może tak naprawdę potrzebujesz rower crossowy a nie "prawie-górski" ??  codzienna jazda po górach w stolicy to nie lada wyzwanie ...  :)

 

Ale rozumiem że kumple mają "górale" i głupio by było się odróżniać ?  No i ten błysk tarcz hamulcowych - prawie jak w porsche :) :)  tylko zaciski lakierem do paznokci maznąć ...

 

Roweru możesz próbować szukać w Józefowie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup Pan Krossa, będzie Pan zadowolony :)

 

A tak na poważnie to do Krossa nic nie mam. Po prostu za tą kasę można dostać coś więcej / lepiej. Mam wrażenie, że nie szukasz porady odnośnie innych modeli a jedynie 'rozgrzeszenia', że podjąłeś słuszną decyzję odnośnie tego Krossa.

 

Masz salon pod nosem, będzie i serwis. Skoro Ci się podoba to go kup bo nic lepszego Ci w tej kasie nie doradzimy. Chyba, że zrezygnujesz z tarcz lub zaczniesz rozglądać się za używanymi. Decyzję musisz podjąć sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj coś od siebie - wszystko na tacy chcesz dostać ?

Odrób "pracę domową" i porównaj części krossa z częściami lazaro. Jeśli po tym dalej będziesz uważał że "hańbimy" krossa - no to ja pasuję :)

"Zawsze miałem v-brake'i" i czas na zmiany ?? Tak przytyłeś, czy tak się kopyto wzmocniło że bez tarcz nie da rady już więcej skutecznie hamować ?
To może "zawsze miałem górala" też trzeba zweryfikować :) :)

 

 

 EDIT: A rodzic czym śmiga po lesie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tatuś śmiga składakiem za flaszke piwa na złomie :) a ja już tych hamulców niecierpie po 2 miesiącach komboinować z linką bo krocki sie starły. a górar jest najlepszy bo dom mam górach a ja jeżde ten po górach po lesie łądkach itp ;)

a te lazaro też tobre ale czy da sie gdzieś pojeździć jakąś jazde testową bo na ślepo niechce kupować bo szkoda dać ze 2k na hińczyka (czy to polska marka) i czy gdzieś jest servis w Warszawie bo niewiem no i te hamulce za 1700zł to hydrauliczne to dobrze

koło 26 też super wszysko super ale ta cena ;# Pewnie go kupie ale musze wykonać jazde testową ! to jest gdziesz w warszawie czy gdzieś koło wawy może być ;)

Troche sie napisałem xD ;D


Ok podiołem  decyzje kupuje http://allegro.pl/full-alivio-hydraulika-lazaro-generation-v3-men-i5509397227.html

 

 

dobrze?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...