Skocz do zawartości

Uchwyt z wysięgnikiem do licznika Sigma


Gorgoroth

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

 

Od pewnego czasu jestem zainteresowany uchwytem z wysięgnikiem do liczników Sigma. Posiadam model 16.12 STS CAD. Podoba mi się uchwyt, do którego link zamieszczam poniżej

http://www.centrumrowerowe.pl/akcesoria/liczniki-rowerowe/czesci-zapasowe/p,uchwyt-z-wysiegnikiem-do-licznika-na-baterie-cr2450-00457-sigma,441414.html

Według specyfikacji jest on niekompatybilny z popularnymi modelami typu 16.12 czy 12.12. Ciekawi mnie, czy ktoś to testował? Czy na pewno 16.12 STS nie zadziała będąc w takim uchwycie?

 

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nikt nie był w stanie odpowiedzieć więc postanowiłem sam skontaktować się z centrumrowerowe.pl przez facebooka (swoją drogą bardzo dobry kontakt i miła obsługa). Dowiedziałem się, że te uchwyty nie pasują do liczników zasilanych bateriami CR2032, ponieważ gniazdo jest za duże (licznik musiałby mieć większą średnicę).

 

Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie uchwyty pod liczniki Sigmy na CR 2032 wogóle są?

 

 

Czy tylko takie dedykowane chyna do Garmina?

Większość jakie widzę:

https://www.google.pl/search?q=Out+Front+Mount&newwindow=1&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAcQ_AUoAWoVChMIsfKT5KXZxwIVhHxyCh1gewug&biw=1600&bih=777

są do Garmina.

 

A tak apropos czy są takie uchwyty z wysięgnikiem/Out Front Mount uniwersalne do smartfonów/telefonów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

 

 

Może wygląda trochę jak chiński szajs, ale w praktyce spisuje się dobrze i robi robotę.

Zgadza się, zastosowałem coś bardzo podobnego.

Jeżeli chodzi o uchwyt z wysięgnikiem. Ja kontaktowałem się bezpośrednio z SIGMĄ w tej samej sprawie, i z tego co pamiętam to oni odpowiedzieli że uchwyty z wysięgnikiem do wersji bezprzewodowej 16.12 są takie same jak w ROX5.0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...