Skocz do zawartości

[Rama] Giant Xtc 2014


wulki

Rekomendowane odpowiedzi

Tą ramę ma tutaj @MartinH więc jak chcesz opinii to napisz do niego na PW. Tyra ją w górach więc lekko nie ma. Dla mnie jak ją zobaczyłem "na żywca" to chyba jedna z najładniejszych na rynku. Do tego ma znakomitą geometrię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją kupiłem za 1300 zł. Zrobiłem już ponad 1000 km z tego kilkaset po górach i jestem zadowolony bardzo, geo jest dużo lepsza niż w Peaku bo masz 69,5* na główce, a na zjazdach to pomaga. Jakość wykonania w porównaniu do Peaka to przepaść, z dalszej odległości rama wygląda jak karbon, tak są wygładzone spawy. Moja w S'ce waży ok 1,5 kg, co przy bardzo grubej powłoce lakierniczej jest dobrym rezultatem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wulki, u mnie jest pełne XT 2x10 zw. hebli i korby (SLX), Epicon RLRC i koła XM401/DT350. Jeździ mi się rewelacyjnie, z początku bałem się trochę o podjazdy zw. na płaski kąt główki, ale w Beskidach pod górę idzie jak czołg, czasem jedynie nogi brakuje, trakcja jest fenomenalna. I bierz szerokie obręcze, do tego opony minimum 2.2, mleko, ciśnienie 1.5/1.6 i w dół też idzie jak czołg ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak składam od nowa ty chyba taka oś lepsza czy nie?

 

Jasne, że tak. Nie bież niczego co nie ma sztywnej osi. Poza tym Reba Solo Air jest mocno przereklamowana. Najnowszego Epicona RLRC byś sobie wsadził i będziesz równie zadowolony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...