Skocz do zawartości

[Opona] jaką na 27.5" (650B)


nikonekt58

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuje kupić oponę a raczej dwie i teraz do tego czasu jeździłem na schwalbe rapid rob o szerokości 2.25 czyli standardowo w mtb chyba :). No i te oponki są dla mnie dość dobre tj. Mieszanka jest na tyle dobra że spokojnie jedzie się w terenie a jeżdżę w xc ale na asfalt też była dobra czyli się nie lepiła jak to jest w typowo górskich oponach z taką mieszanka przeznaczoną do przyczepności w terenie... I teraz pytanie co byście polecili wiedząc że potrzebuję czegoś do jazdy w terenie ale tak żeby jazda asfaltem mnie nie zamęczyła i zarazem nie zjadało opony.. Tak się Zastanawiam czy nie wziąć znowu schwalbe bo to co mam znalazłem na popularnym serwisie za 55 zł czy jakoś tak ;)

 

A Jeszcze pytanie wiem że to już nie ten wątek ale potrzebuję też łańcucha i się zastanawiałem czy brać shimano cn-hg93 do kaset 9 rządowych, czy lepiej kupić coś innej firmy

Ten łańcuch też jest gdzieś za 50 zł?

 

Dzięki z góry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tą co jeszcze mam choć to taka podstawową to nawet nawet sobie radzi.. W terenie to tak różnie bywa jest trochę twardego ale jest i dużo wilgotnego jak to w lasach bywa fakt faktem czasami te rapid roby tracą przyczepność podczas zjazdu w bardziej suchym terenie... A teren hmmm no nie wiem w skali trudności trudno mi określić ale jest dobra 2 km górka i lasek

Maxxis ikon to już taka typową w teren jak na razie najbardziej mi podchodzą ta schwalbe smart sam oraz maxxis crossmark

Cenowo tak samo wychodzą więc jeszcze popatrzę poczytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...