Skocz do zawartości

[Hamulec] Wymiana tylnego hydraulika, co nie drogiego opłaca się kupić?


Roasd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jestem posiadaczem roweru XC. Kupiłem używany rower i nie do końca wiem czy była to dobra inwestycja ale już się stało. Od samego początku czyli jak już do mnie należał jakieś 3 mies. temu były problemy z hamowaniem tylnego koła. Dokręcałem zaciski, regulowałem klamkę małym imbusem (okazało się, że gwint i tak wyrobiony więc z samo z siebie po jakimś czasie jazdy i tak się dokręcała).

Teraz hamulec już nie nadaje się do niczego :/  Jedynie co robi to piszczy. Model mojego zepsutego hamulca to Hayes Nine; na ogół dobry model, mam go również z przodu i nieźle sobie radzi.

 

jemuwev.jpg

 

 

 

 

Niestety na allegro trudno znaleźć nówkę Nine'a, a używki nie kupię. Hamulec jest cały wyobijany, więc raczej nie opłaca się go nawet naprawiać. 

 

Więc tak; jest na rynku jakaś dobra klamka warta uwagi za niską cenę - 150zł wraz z przewodem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Potem płacić więcej na dokupienie osobno zacisku.. Ten Br-m615 wydaje się być dobry. Shimano to firma rowerowa ale mimo wszystko mam wątpliwości co do kupienia Shimano'wskiego hamulca; zawsze posiadałem hamulce innych firm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...