Skocz do zawartości

[hak do przerzutki tylnej] Miwok 1482d jaki hak zastępczy?


carlocolloid

Rekomendowane odpowiedzi

 Witam. Mój rower to Miwok 1482d. Mój kolega kupił go w angielskiej sieci sklepów Halfords, po kilku tygodniach odkupilem go od niego (nie posiadam gwarancji). Ostatnio miałem mały wypadek w konsekwencji czego tylna przerzutka wkręciła sie w szprychy, okazało się że musze wymienić ten element na nowy. Kupiłem więc Shimano Alivio Rear Derailleur Mech SILVER RD-M410SGSS. Przy próbie zamontowania nowego zamiennika okazało się, że hak ktory uprzednio wyprostowalem i w 100% powinien nadawać sie do użycia w ogole nie pasuje do tej ramy. Naprawdę nie wiem jakim cudem działało to wczesniej, ale z doświadczenia wiem, że anglicy są zdolni do wszystkiego..

 Powracając do tematu, udałem się z tym do serwisu w sklepie Halfords, gdzie oni na odczepkę powiedzieli, że w ich ofercie sprzedaży nie ma już tych rowerów i nie mogą mi pomóc. Pytałem, pisałem do znajomych, niestety nic nie znalazłem.

 Czy ktos może mi polecić jakis konkretny hak lub strone gdzie mogę zamówić lub kupić jakiś zamiennik? Pozdrawiam i dziękuje za pomoc :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...