Skocz do zawartości

[napęd 9 sp] Manetka, kaseta, łańcuch - stan idealny


djzatorze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jako że zachciało mi się napędu 1x10 niedługo po remoncie napędu, zostały mi następujące części:

 

1) Prawa manetka 9-rzędowa Deore SL-M590, kupiona jakoś rok temu. Stan bardzo dobry; byłby idealny, gdybym nie zaliczył szlifa kierownicą o ziemię... przez co telewizorek ma zadrapania. Stan techniczny idealny, Rapid Fire Plus działa jak należy. Fotki tutaj.

 

2) Kaseta SLX 9-rzędowa 11-32, konkretnie CS-HG80-9, którą założyłem do roweru... pod koniec kwietnia tego roku :whistling: Generalnie nowa, co widać dobrze na zdjęciach.

 

3) Łańcuch 9-rzędowy Campagnolo Record, kupiony razem z kasetą. Nawet nie jest zbytnio brudny :laugh:Zdjęcie jedno bo i po co więcej.

 

Wycena: manetka 45 zł, kaseta 85 zł, łańcuch 65 zł. Czyli razem 195 zł, ale przy zakupie "za jednym zamachem" rabacik - 179 zł :icon_cool: Zapraszam, szkoda żeby dobry napęd leżał!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Temat został usunięty.

 

Prawdopodobna przyczyna usunięcia:

- Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione

- Autor tematu poprosił o zamknięcie tematu

 

Jeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...