Skocz do zawartości

[licznik] Sigma BC14.12STS vs. VDO M4WL


Vader

Rekomendowane odpowiedzi

myślę nad zakupem licznika bezprzewodowego

który model wybrać??

- sigma BC 14.12STS

- VDO M4 WL

jak w tych licznikach wygląda transmisja bezprzewodowa, nie ma z nią problemów, nie traci zasięgu np przy liniach wysokiego napięcia??

VDO ma trochę więcej funkcji wiec może warto dać 50-60zet więcej za niego??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce licznik z wysokosciomierzem i bezprzewodowy

posiadam w szosie model BC14.12 (przewodowy) i w sumie nie narzekam ale VDO ma jeszcze kilka ciekawych funkcji jak np. nachylenie w %

wazne jest tez zeby nie tracil sygnalu, a właściwie jest to najwazniejsze..

znajomy posiada Sigme ROX 6.0 i dziala dobrze, 14.12 ma tez sposob transmisji a nie spotkalem jakos nikogo zeby jezdzil na bezprzewodowym VDO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VDO podaje więcej informacji w czasie jazdy (ma więcej wierszy),

Też chce kupić licznik który posiada alti i bardziej wizualnie podoba mi się VDO, tak jak napisałeś ma więcej funkcji związane z alti. Często jeżdże z kolegą który ma VDO M3 i twierdzi że jest bardziej niezawodny niż sigme, powiedział tak "zawsze miałem sigmę ale zaryzykowałem i kupiłem VDO" i zdecydowanie ją chwali. Też zawsze miałem sigmę tylko że na kablu, VDO ma możliwość jazdy na dwóch rowerach i mógłbyś mieć jeden licznik tylko musiałbyś dokupić uchwyt. Może sigma też tak ma, nie interesowalem się ponieważ mam na razie jeden rower :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STS Sigmy jest bardzo dobry. Nie traci sygnału nigdy, mnie się to przynajmniej nigdy nie zdarzyło. Jedyne co to potrafi złapać kilkusekundowego laga podczas startu ale tylko w wersji z kadencją (16.12). Praktycznie nie łapie żadnych zakłóceń w ruchu miejskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...