Skocz do zawartości
  • 0

Giant Terrago (2010)


Hools

Pytanie

Nazwa: Giant Terrago (2010)

Data dodania: 09 listopad 2010 - 10:57

 

Pomykadełko zmienia się od standardowego do ulepszonego :P Lista zmian na bierząco dotychczas wymieniono - hamulce z V avida na hydraulike BR 445/BR575- część napędu ( przerzutka tył i przód ) Deore XT / LX- manetki z klamko manetek Acera na Deore LX M570- mostek z 120mm na 90 mm Amoeba Borla- amortyzator z SR Suntour XCM 100mm na RS XC 28 100 mm- opony z Kenda Kinetics na Schwalbe Smart Sam 2.1 Reszta zmian nastąpi w miarę przyrostu gotówki :) W planach : - kaseta , łańcuch , korba ( być może na HTII )- mocniejsze heble ( SLX ZEE LUB XT ) - sztyca , kiera - koła ( obrecze , piasty , szprychy ) To być możę uda się zrobić wraz z nadchodzącym zimowaniem na razie śmiga bez problemów, chodz nie powiem sporo walczyłem z ustawieniem odpowiedniej pozycji za kierownicą stad zmiana mostka była dla mnie konieczna, wszelkiego rodzaju prace może uda mi się opisać bądź sfotografować. Pozdrawiam. W Planach najbliższych na ten sezon mam zamiar złożyć rowerek dla żonki na Ramie Giant Sedona plus gratki jakie zostaly po moim Giancie :) pewnie się tu ukaże za jakiś czas aktualnie czekam na ramę.

 

 

Zobacz rower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...