Skocz do zawartości

[decathlon] Aktualne promocje rowerowe w Decathlonie


MikeSkywalker

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli by ktoś potrzebował pulsometru. W Rzeszowie są przecenione.

 

ZEGAREK ONRHYTHM 310 access ze 139,99 na 69,99,

ZEGAREK ONRHYTHM 410 progress ze 179,99 na 129,99.

 

Nie wiem dlaczego jest rozbieżność cen w stacjonarnym sklepie i tym internetowym.

Jeśli by ktoś potrzebował mogę kupić i przesłać na wskazany adres :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem ok. 2 tygodni temu:

 

http://www.decathlon.pl/opona-mtb-all-terrain5-29x210-id_8299417.html

 

w cenie 34,00 / szt. Po tygodniu przychodzi mail, że nie otrzymali w moim sklepie przesyłki z francuskiego magazynu. Mój wybór: anulacja lub czekamy kolejne 5 dni. W międzyczasie cena spadła do 24,00 / szt. Zaproponowałem zmianę ceny do aktualnej i będę czekał. Ceny nie zmienili, za to dostałem bon na 40 zł., a opony przyszły po 5 dniach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamfan kiedy zamówiłeś ? i czy je dostałes? ja zamówiłem 07.01

 

Zamówiłem 7.01. wieczorem. W poniedziałek rano napisali maila, że nie wyślą, bo nie ma ich w magazynie i polecili anulować zamówienie... A po południu niespodzianka, że paczka wysłana. Poczekaj może i Tobie wyślą.

 

IMO jak ktoś tych opon nie będzie używał jako tubelessów to się średnio się opłaca, bo są ciężkie i szybko się ścierają. Jedna opona Kendy żywotnością przebije dwa Micheliny, a waga podobna.

 

Plusy to zdecydowanie CENA, małe opory toczenia i trakcja w suchych/lekko wilgotnych warunkach  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

ktoś sprawdził może jaka jest waga?

Nie ważyłem swoich, 610g jeśli dobrze pamiętam dane producenta. Nie jest to opona dla kogoś kto szuka lekkiej gumy na maratony lub kogoś kto jeździ głównie po asfalcie, bo na tym znika szybciutko. Plan na 2016 to wlać w nie mleko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam wielkiego ciśnienia na te opony, kupiłem bo wielka okazja.

@firefox moge znać powód dla którego oddajesz oponki ?

Kupiłem 2 komplety więc jeden zwróciłem :)  Ogólnie to ich nawet nie zakładałem również kupiłem ze względu na cenę. Zważyłem je nawet po zakupie ale już nie pamiętam wagi ;) Raczej nie odbiegała zbytnio od danych producenta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam wielkiego ciśnienia na te opony, kupiłem bo wielka okazja.

@firefox moge znać powód dla którego oddajesz oponki ?

To się podzielę informacją  mi po roku użytkowania gdzieś pewnie około 3 kkm zaczęły ścinać wentylę (jedyne z czym mogę powiązać to że opony nie trzymają już na rantach).

Jeszcze jakiś czas temu był taki kask W Reducie  http://www.decathlon.pl/kask-na-rower-300-niebieski--id_8325822.html#v539173 za 19,99 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem kaski Bell za 64 zł w Decu. Niebo a ziemie jeżeli chodzi o jakoś wykonania w porównaniu do B'Twin. Chociaż jak za 19 zł ( mówię o modelu 300) to nie ma co narzekać, mam taki od roku i jest całkiem OK.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się podzielę informacją  mi po roku użytkowania gdzieś pewnie około 3 kkm zaczęły ścinać wentylę (jedyne z czym mogę powiązać to że opony nie trzymają już na rantach).

 

Miałem identyczny problem w Kenda Nevegal - opona ślizgała się po obręczy. Pomogło wysmarowanie rantu butaprenem :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...