Skocz do zawartości

[decathlon] Aktualne promocje rowerowe w Decathlonie


MikeSkywalker

Rekomendowane odpowiedzi

Wg komentarzy ro bd dobra kurtka/bluza za 250zl,wiec za 130pln powinna byc idealna dla malo wymagajacego :-) :-)

Kolega mierzyl w sklepie taki model jesienia i mowil ze jest bdb.

Wg.opini jednego z klientow,nap ze przy wzroscie 191cm mierzyl XL i byla za szeroka w ramionach,wiec wybral Lke

Drugi przy wroscie 183cm rowniez L

Sugerujac sie tym(chociaz kazdy ma inna budowe ciala przy 174 wzrostu M powinna byc ok,chyba ze ktos jest przrsadnie otyly.

Wg rozmiarowni deca powinienem wybrac XL,tylko kogo ja w ta bluze jeszcze wloze :-)

Ubrania mam rozne M/L zalezy jaki chinczyk szyje

W lachach z lidla mecze sie w rozmiarze M i jest luzno ale lidl ma swoje prawa :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mailo

bluza jest b.dopasowana czego się spodziewałem,lepszym rozwiązaniem byłby rozmiar M

długość rękawów dobra,plecy również(mogłaby by być trochę dł.)

Kieszeń na piersi mała,wejdą tam gumy do żucia lub życia,ew. mały 3,5* telefon :D

na razie nie zwracam,mam 30dni

będzie okazja zrzucić kilka kg. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Niekoniecznie rowerowa promocja, ale i na rower do przemyślenia.

http://www.decathlon.pl/rkawice-narciarskie-reusch-snow-desert-gtx-id_8359582.html

Po ostatnim przewianiu rąk w decathlonowskich zimówkach rowerowych serii 500 postanowiłem coś grubszego kupić i trafiły się powyższe.

Na razie tylko dwugodzinna przebieżka z sankami przy temp. -4stC i 15 miut na rowerze w wokół bloku przy -7/9stC: przy pierwszym było zbyt ciepło ale też sporo się ruszałem ;) Przy drugim chciałem sprawdzić w sumie tylko wiatroszczelność: brak zastrzeżeń, bo za krótko jeździłem żeby zmarznąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że na temp poniżej tych 10. Ja w tym zakresie, który podałeś jeżdżę w krótkich spodenkach, a pod nie cienką warstwę najczęściej "długie czarne jakby kalesony". Spodnie ocieplane dopiero jak już jest zimno i gdy ubieram kurtkę cieplejsza.

 

z tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Pytanie do ludzi którzy kupowali w Decathlonie online;

Dokonałem zakupu, wpłaciłem należność przez DotPay, dostałem maila ze zamówienie zostało utworzone. No, niby ok, ale w moim profilu na stronce Decathlona w zakładce "śledź zamówienia internetowe" jest "Obecnie nie posiadasz żadnych zamówień internetowych". WTF?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna promocja - chyba aktualnie najtańsze sportowe fotochromy na rynku - dostępne kilkanaście sztuk na terenie polski ale z sprowadzeniem do miejscowego deca nie ma problemu

https://www.decathlon.pl/kayenta-photochromic-kat-1-3-id_8353665.html#

Juz niedostepne. Nie widac nawet ceny a szkoda

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...