Skocz do zawartości

[decathlon] Aktualne promocje rowerowe w Decathlonie


MikeSkywalker

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

http://www.decathlon.pl/spodnie-ciepe-do-fitnessu-id_8352665.html

 

Wprawdzie nie są to spodnie typowo rowerowe ale jak ktoś lubi luźne/dresy to na rowerze sprawdzają się świetnie w chłodne dni, bo są dość "ciepłe". Wystarczy tylko opaska odblaskowa powyżej ściągacza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rękawiczki polarowe zimowe (tylko niebieskie) w promo http://www.decathlon.pl/rkawiczki-na-rower-300-dugie-zimowe-id_8343099.html

 

 

 

RĘKAWICZKI NA ROWER 300 DŁUGIE ZIMOWE POLAROWE NIEBIESKIE B'TWIN B'TWIN

 

Bardzo ciepłe rękawiczki rowerowe (szosowy, MTB, miejski), dzięki wiatroszczelnemu polarowi. Dyskretny design zapewnia wszechstronność użytkowania, także na piesze wędrówki lub do biegania.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem te rękawiczki, szalik typu komin i okulary bezbarwne do jazdy w nocy. 40 zł za 3 produkty i wysyłka gratis. Zobaczę jak jakość.

Jak na razie mam z decathlonu kurtkę przeciwdeszczową (fajna) i spodnie długie kolarskie (kiepskie).

 

I jak te okulary? Bo o tych mowa?

 

Ktoś dostał rękawiczki? Ja właśnie dostałem maila, że towar nie przyjechał z magazynu i mogę wybrać coś innego w tej cenie. 

 

Ja dostałem, za 10pln nie było nad czym się zastanawiać. Testowałem wczoraj: 64km szosą, prędkości do 50kph, temp 9-10 st.C. Rękawiczki ok. Ale dzień wcześniej jeździłem wieczorem przy +2 i trochę już chłodnawo, ale raczej nie ma co narzekać za taką cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rękawiczek nie dostałem.

Okulary mam. Wygodne, nosi się dobrze.

Szkła są duże i mają kształt dopasowany do twarzy, przez co świetnie chronią przed wpadnięciem czegoś do oka.

Przeźroczystość bardzo dobra, dobrze jeździ się w nocy w lesie.

Po bokach w miejscu gdzie szkła są wygięte do tyłu troszkę zniekształcają obraz, ale bardzo mało.

Niestety widać w nich odblaski od słońca itp. więc w dzień jedzie się trochę gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Aby klejnoty nam nie marzły https://www.decathlon.pl/legginsy-termoaktywne-polarowe-forclaz-50-mskie--id_8288488.html

 

 

LEGGINSY TURYSTYCZNE FORCLAZ 50 MĘSKIE QUECHUA
 
Przeznaczenie: do ochrony przed zimnem podczas wędrówek górskich.Długie, ciepłe legginsy polarowe. Idealne na biwak lub do schroniska.

 

Przecena 20 z 45 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra - tylko czy mają jakieś zastosowanie na rowerze? Jak na moje to takie ciepłe gatki czy do spania w śpiworze czy chodzenia po domu/schronisku, do jazdy raczej średnie bo jako warstwa pod spodnie lepsze będą obcisłe kalesony a do jazdy jako jedyna warstwa chyba za cienkie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...