Skocz do zawartości

[decathlon] Aktualne promocje rowerowe w Decathlonie


MikeSkywalker

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie oszustwo?

Nie udawałem, że ponton jest nowy, miał ślady używania. Dziury nie znalazłem więc nie było mowy o tym, że ukrywam przebicie itp... Może uchodziło powietrze gdzieś na "spawie".

 

Nie chwalę się tylko sklep. Bo inny jakby zobaczył, że ponton miał ślady otarć i ogólnego używania to by kazał się... Decathlon wziął, zrobili ekspertyzę (lub nie, to już ich sprawa) ale reklamację uznali. Równie dobrze, jeśli by znależli ewidente przebicie mogli by stwierdzić abym sobie załatał we własnym zakresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Prosimy o dyspozycję anulacji tego produktu z zamówienia lub propozycję wymiany na inny w cenie brakującego artykułu (jeżeli chcą Państwo wymienić produkt prosimy o podanie kodu produktu lub linku). Czekamy na Państwa dyspozycje.

 

Ja bym zaproponował, że cenie brakującego artykułu wymienię na spodnie co w katalogu są po 200, ciekawe co by odpowiedzieli.

Bo w sumie tak można przeczytać to zdanie, że w cenie brakującego fantu są skłonni dać inny z oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie tak, ale nie przesadzajmy też. Chłopaki kupili za 50 a że nie ma to żądania tych za 200.

Rozumiem że ktoś chce rekompensatę ale bez jaj, nie rzędu 4x wartość zamówienia. Ja bym takiego delikwenta przeprosił i poprosił numer konta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Ja bym zaproponował, że cenie brakującego artykułu wymienię na spodnie co w katalogu są po 200, ciekawe co by odpowiedzieli.

Bo w sumie tak można przeczytać to zdanie, że w cenie brakującego fantu są skłonni dać inny z oferty.

Jak będą przecenione na 49.99 to nie widzę przeciwwskazań ;)

 

Nie nacieszyłem się długo bonem ;) Robiłem zamówienie, wpisałem kod, przeklikałem przez paczkomat i do płatności kartą i... wykrzaczył się skrypt na stronie. Odświeżyłem stronę, zrobiłem jeszcze raz zamówienie, wpisałem kod i otrzymałem informację, że kod nie jest już ważny :D Posłałem mejla, zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Raczej nie jest to promocja a oferta stała: https://www.decathlon.pl/koka-tacx-t4060-9-10-id_8030452.html

 

W każdym razie te kółeczka Tacx'a kosztują normalnie w okolicach sześćdziesięciu peelenów, w Decu dwa razy taniej. I bardzo sympatycznie działają, o wiele lepiej niż standardowe kółeczka które Shimano daje do SLX i niższych grup :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.decathlon.pl/op-wild-gripr-x22xdtka-mich-id_8246404.html

 

Kpl. opon + dętek 26"

 

135 zł w Decathlonie (Galeria Korona) we Wrocławiu , 2 opakowania fizycznie zostały. Cena za kpl. 135 zł - warto.

Zaraz po wejściu do Deca idźcie prosto do samego końca, są na górze na wieszakach, koło opon luzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie kiedys przydarzyło rozmowa ze sprzedawca w Decathlonie w dziale rowerowym(pracownik przydzielony do tego tylko działu)i wiedza o sprzęcie rowerowym i akcesoriach była żenująca.Moze to był tylko pojedynczy odosobniony przypadek ale mnie zraziło do sklepu raz na zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej średnio warto. Jakieś 4 miesiące temu kupiłem te same opony w decu za 49.99 zł bez dętek. 

 

Za taką kwotę to warto, chociaż jedna z nich (po sezonie) scinała wszystkie wentyle niezależnie od obreczy:)-> chyba , że uzywa ktoś do bezdetkowej :teehee:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Pozwolę sobie przypomnieć o co chodzi w tym temacie
 
 
 

Nic na temat jakości akcesoriów, odzieży, rowerów - po prostu zero.    
Nic o tym kto ile skarpetek kupił.   
Po prostu - informujemy o aktualnych promocjach bez zbędnego gadania.

 
 
Temat od opinii na temat sklepu czy produktów znajduje się tu:
http://www.forumrowerowe.org/topic/172288-sklep-decathlon-odziez-i-akcesoria-sportowe/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

 https://www.decathlon.pl/opony-x2-pro4-700x25-id_8371322.html

 

Ktoś używa? Cena na tle innych sklepów powiedzmy, że atrakcyjna.

 

Opony dobre, cena niekoniecznie. Wczoraj w decathlonie w Koszalinie widziałem zestaw pro4 700x23 w wersji grip za 169 zł (oznaczone naklejką "koniec serii" - na wieszaku były 2 sztuki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...