Skocz do zawartości

[decathlon] Aktualne promocje rowerowe w Decathlonie


MikeSkywalker

Rekomendowane odpowiedzi

5% zniżki w Decathlonie przy płatności via PayPal.

 

Zniżka jest ważna od 28.06.2016 – 4.07.2016. Aby skorzystać z 5% zniżki na produkty dostępne na stronie http://www.decathlon.pl/C-893508-paypal, należy wybrać PayPal jako formę płatności. Nie jest wymagana żadna minimalna cena zakupu. Zniżki nie można wymieniać na gotówkę lub inny rodzaj zniżki. Ze zniżki można skorzystać tylko raz i nie można jej przenosić ani łączyć z innymi ofertami. Oferta jest ważna tylko w Polsce.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku zamawiałem u nich softshell z wyprzedaży (cena 49 zł). Okazało się, że nie ma towaru. Zadzwoniła konsultantka z pytaniem, czy może zaproponować inną kurtkę. Powiedziałem, że ok, ale nie chcę dopłacać. Wysłali mi softshell tribord (cena katalogowa 199 zł). Mało tego, kurtka przyszła 2 razy, a nadprogramowy egzemplarz kazali mi zatrzymać jako "prezent od firmy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych :) co się martwili, jak oddać ten towar.

 

Teraz rano takie coś znałem w skrzynce pocztowej..

 

 

z przykrością informujemy, iż nie udało nam się skompletować zamówionego produktu: Kolarki na rower męskie M  . Otrzymaliśmy informację, że zapas w/w produktu okazał się błędny.

Prosimy o dyspozycję anulacji tego produktu z zamówienia lub propozycję wymiany na inny w cenie brakującego artykułu (jeżeli chcą Państwo wymienić produkt prosimy o podanie kodu produktu lub linku).

Czekamy na Państwa dyspozycje. 

Serdecznie przepraszamy za wszelkie niedogodności.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji

 

jka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Musieli mieć bardzo ograniczony zapas tych lajteksów bo kliknąłem zaraz jak się pojawiły w promocji i też dostałem info jak wyżej :)

No cóż, d...pa krótko cieszyła się zapowiedzią lepszej amortyzacji i komfortu.

W weekend naciągnę na się ponownie lidla...

:D

 

OK, to czekam na telefon Deca z propozycją wysłania w zamian droższych gatek lub biletów na wakacje w Chorwacji :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

czekam na telefon Deca z propozycją wysłania w zamian droższych gatek

 

Chyba się nie doczekasz, w mailu do kolegi wyżej pisali

 

 

 

Prosimy o dyspozycję anulacji tego produktu z zamówienia lub propozycję wymiany na inny w cenie brakującego artykułu (jeżeli chcą Państwo wymienić produkt prosimy o podanie kodu produktu lub linku). Czekamy na Państwa dyspozycje. 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi także anulowali zamówienie, po zwróceniu im uwagi , że mają 1sztuke (tak Pani napisała) ,a wrzucają to jako okazję dnia - nie wykazują się zbytnim profesjonalizmem.

 

Odpisała Pani, że wszystko co może zrobić to dać rabat 30zł , ale podziękowałem i kupię Forza Sport, zniechęcił mnie Decathlon skutecznie do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli coś chcecie ugrać w Decathlonie to chyba tylko przez telefon. System maili mają taki, że nie istnieje coś takiego jak wątek i jego kontynuacja a obsługą danej transakcji zajmuje się przypadkowa osoba, która ma w danej chwili wolną moc przerobową.

 

Kiedyś zamówiłem spodnie. Dostałem maila, że nie ma i że mogę zmienić zamówienie lub anulować. Odpisałem, że chcę zmienić z pytaniem co mogą zaproponować. Odpowiedź była taka, że mogę coś wybrać z katalogu :-). Zmieniłem zamowienie, znów nie było i znów ta sama procedura - jakbym z automatem pisał.

 

Nie mniej jednak Decathlon jest sklepem bardzo przyjaznym :-) Specjalnie nie roztrząsają się nad reklamacjami, uznają chyba wszystkie. Kiedyś kupiłem ponton, po dwóch tygodniach tyrania w Chorwacji (wiadomo - kamieniste dno, więc latwo o dziurę) z pontonu zaczęło schodzić powietrze ale nie mogłem specjalnie zlokalizować dziury (nie widać było przerwania czy przekłucia). Oddałem do Deca - po tygodniu dostałem nowy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...