Skocz do zawartości

[decathlon] Aktualne promocje rowerowe w Decathlonie


MikeSkywalker

Rekomendowane odpowiedzi

Nie szukam tutaj "wujka dobra rada", czy filozofa, który rozpatrzy poprawność mojego pytania.

Zadałem proste pytanie i widzę, że 4 osoby nie znające odpowiedzi na nie, niepotrzebnie coś odpisują.

 

Jak dobrze, że człowiek jest wyczulony na internet i fale nienawiści z niego płynącą.

 

Jako, ze to nie jest sprawa życia i śmierci. Ponawiam pytanie dla osób z okolic Krakowa, które były w weekend lub wybierają się do decathlonu.

Czy w decathlon Kraków jest jeszcze promocja na pulsometr za 79.90zł? Reklama pulsometru na bilbordach itp?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Przy czym nie jest powiedziane, że w obydwu sklepach pulsometr jest.

Niestety, nie będę w najbliższym czasie w okolicy żeby ci sprawdzić ;)

 

Błotniki rowerowe nadal w obcence ;)

Który sprawdziłem i polecam:

http://www.decathlon.pl/botnik-flash-mtb-tylny-id_8327833.html

Fajna szeroka łopatka IMO - jest szansa że działa lepiej niż oryginalny asssaver (tego nie miałem).

Nadspodziewanie wytrzymały - kilkanaście razy zahaczyłem nogą, ze dwie-trzy gleby przy których się przekrzywił: integralność trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kiedyś w promocji taki kupiłem. Nie noszę w nim wody, ale używam jako plecak na rower i czasem na drobrze rzeczy do miasta i do pracy. Mieści się w nim kilka rzeczy: ipad mini i osprzęt do nego pozwalający prowadzić prezentacje. Ponadto jakiś notes, kilka kabli, portfel, telefon. Bardzo wygodny. 

Wodę zabrałem 2 razy na dłuższe - takie ponad 20-km biegania. Ale chyba wolę jednak nosić ze sobą tradycyjną butelkę. Raz, przy dużych mrozach zabrałem plecak z bukłakiem i wodą na trasę rowerową - i wtedy to był strzał w dziesiątkę. Woda nie była lodowata przez dłuższy czas, pomimo tego, że na dworze było ok. -10C. 

Cena znakomita, pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie brałem pod uwagę tego plecaka wcześniej, ale coraz bardziej mi się podoba ;) Myślę jeszcze nad modelem 700. Jak z wentylacją pleców w tym 520 w ciepłe dni po dłuższym noszeniu?

Oglądałem video na stronie i chyba zmieści bez upychania pomkę, dentkę,, multitool i bluzę jeżeli nie będzie bukłaka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...