Skocz do zawartości

[~2000zł]Hybryda czy Cross? Rower do szybkiej jazdy po mieście i na wycieczki


Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałem forum na wskroś, byłem już skłonny kupić przez internet evado 5.0 z rocznik 2014, ale okazało się, że nawet "Mka" będzie na mnie odrobinę za duża (przekrok mam koło ~79 cm, więc teoretycznie 19 cali powinno być ok, ale nie jest...).

Potem trafiłem na różne opcje typu northtec caledon, romet orkan 5.0, cube nature czy radony. Cube nie trafił w moje gusta, do Rometa nie jestem przekonany, a Radonów i caledona nawet nie miałem okazji przymierzyć (co byłoby mile widziane). W międzyczasie spotkałem się z rekomendacją hybryd typu cube sl cross, ale tych nie mogę nigdzie znaleźć w moim rozmiarze.

Wybór jak widać przytłacza i tylko utrudnia decyzję :) Szukam roweru do jazdy po mieście, ale chciałbym też raz do roku zabrać go na wycieczkę (niekoniecznie do lasu czy w góry). Wolałbym żeby nie był to ciężki kloc, dlatego liczyłem się z większym wydatkiem, ale jeśli znajdzie się coś w okolicach 2000 zł to bardzo chętnie oszczędzę te dodatkowe 800 zł, które mógłbym wydać.

Będę bardzo wdzięczny za pomoc, trafny zakup roweru to nielada zadanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ciekawości spytam dlaczego 19 za duża ? też mam 79 pod "jajka" i wszyscy sprzedawcy wciskają mi krossa 19

Próbowałem podnieść przednie koło "siedząc" na ramie i nie udało mi się nawet na 10 cm, zresztą czułem, że gdybym zeskoczył w trakcie jazdy na ramę to pocharatałbym sobie to czego bym pocharatać nie chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...