Skocz do zawartości

[strój]czy moge.. ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Campa jest dla pozerów. Tylko Colnago i to jeszcze na dodatek oryginalne. Do tego obowiązkowe dżiny Rapha za 9 stówek i koszula w kratkę a'la drwal.

 

No i broda, nie zapomnij o brodzie bo jak nie masz brody na ostrzynce to jesteś miękka faja i ciupaga...

 

No i musisz jeszcze odkręcić hamulce, bo hamulce są dla mięczaków.

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i okulary takie wielkie czarne RayBan i grzywkę zaczesaną na bok. Do tego trampki Converse za 2 stówy i zapach Diora wyczuwalny "najpierw czuje potem widzę". A tak na poważnie to serio tak bardzo interesuje Cie to jak inni ludzie Cie postrzegają? Mi ma być wygodnie i swobodnie a to co pomyślą inni mam daleko za sobą. Jakbym się przejmował moim wyglądem na rowerze to chyba bym zbankrutował albo więcej warte byłyby moje ciuchy niż rower jest tego wart :) Czasami mam wrażenie że zdanie ludzi ogranicza niektórym wybór bo przecież co sobie inni pomyślą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem pytanie autora i poległem... Oczywiście na irionię innych forumowiczów nie trzeba było długo czekać ;)

Tym oto sposobm poprawiliście mi raczej kiepski nastrój :D

 

A odnośnie pytania autora - żaden rower nie narzuca stylu ubioru w jakim sie "pokażesz". Jak będziesz miał taki kaprys to i na ubłoconym full-u możesz w garniturze jechać :P Wszystko to kwestia własnych preferencji.

 

Nie wiem, czym się przejmujesz... Tym "Co ludzie powiedzą?"... Ja to mam w poważaniu i jak będę miał ochotę to na dwa kółka siądę w skórzanych stringach i białej koszuli wizytowej. Po prostu mam gdzieś co ludzie myślą.

Tobie radzę się zastanowić, czy jeździsz dla własnej frajdy czy na pokaz dla otoczenia i znajomych.

 

P.S.

Szacun za tak odważne pytanie na forum rowerowym. Ja bym je prędzej zadał na forum poświęconemu trendom w modzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No i broda, nie zapomnij o brodzie bo jak nie masz brody na ostrzynce to jesteś miękka faja i ciupaga...

 

 

Broda musi być:

 

Albo zakurzona - wtedy, że niby Paris-Dakar na rowerze jedziesz. Wiadomo, pustynia i nie ma wody, aby się ogolić.

Albo mokra - wtedy wszyscy rowerzyści obok ciebie się połapią, że Paris-Roubaix jedziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...