Skocz do zawartości

Gdańsk - Wilno - Ełk - wyprawa w trakcie


daw62

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

witam

 

chciałbym się pochwalić pewną grupką a mianowicie trzy osobową wyprawą która aktualnie trwa i podąża w kierunku Wilna.

  na bace buku Gołaszyniacy we wschodniej Polsce

 

https://pl-pl.facebook.com/napodlasie

 

 

 

pozdrawiam

Witaj ja na początku planuje wyprawę Gdańsk- Wilno. Napisz jak u Ciebie to wyglądało ile km dziennie gdzie nocleg czy namiot czy kwatery? w jakich miejscowościach postój ? na nocleg 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witaj , tą kawalkade wymyślił i realizował mój ojciec. ale wszystkiego w szczegolach dowiem sie jak u niego bede to ci napisze , mial 35 kg bagażu matka 15 kg , po tygodniu pękła mu rama i musial spawac w jakiejs wsi :) ale wrocil caly .

 

spali pod namiotem kilka razu i kilka razy w roznych miejscach , mam doby namiar na wilko jak co , ludzie ich tak ugoscili ze szok codziennie jedzenie picie .... :) i jeszcze jak wracali gosc wywiozl ich poza miasto samochodem bo tlukli by sie przez Wilko kilka godzin .

 

dziennie roznie jechali od 50 do 70 km .

 

na stronie masz facebuku masz fotki z tablicami gdzie przejezdzali ale jak chcesz w szczegolach to sie wszystkiego moge dowiedziec , o te noclegi spytam , pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...