Skocz do zawartości

[spodnie] btwin


Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem kiedyś podobne leginsy w Decathlonie jako pierwsze spodnie rowerowe, niestety po pewnym wkładka przestała mi odpowiadać i dodatkowo zaczęła się przesuwać ku przodowi. Po pół roku pozbyłem się spodni. Osobiście wolę spodnie na szelkach. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wkładki to nie wiem czy będzie pasować bo nigdy jeszcze nie miałem spodni z wkładką :) a jeżdżę sporo 8-10 tyś rocznie. Może obeszłoby się bez tej wkładki, ale chciałbym coś obcisłego na jesień lub nawet takie pogody jak teraz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak może być bez wkładki, bo nie oszukujmy się - poniżej serii 520 są IMHO tandetne, to poszukaj wśród gatek biegowych.

A jak już chcesz się bawić w kolarskie ubiory, to jak przedmówca wspomniał coś na szelkach. I z dobrą wkładką, choć tu dobra to pojęcie względne, bo każda d u p a inna ;)

PS. Co za idiotyczna cenzura na forum, wyraz d u p a zamienia na "nic nie wyszło". Litości! :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już co nie co mi się rozjaśnia. Czyli na takie można jeszcze założyć krótkie obcisłe? Ale nie trzeba :)? Sory za takie pytania ale chcę się czegoś nauczyć :)

@modrzew proponujesz takie do biegania.. http://www.decathlon.pl/legginsy-do-biegania-dugie-mskie-running-essential-id_8280449.html takie nawet spoko, wyglądają identycznie jak te na rower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie pod gacie kolarskie z wkładką nie powinieneś nic wkładać, po to jest wkładka żeby zapobiegać otarciom i poprawić higienę wiadomych okolic ;)

Niektórzy co prawda używają jakichś bokserek czy bielizny termo wedle uznania. Mi to nie przypasowało i wkładka w ten sposób nie spełniała swojej roli.

Gatki biegowe zasugerowałem, bo są najbardziej podobne z wyglądu do tego co podałeś i nie mają wkładki, która być może będzie dla Ciebie zbędna. Sam wybierz co Ci bardziej leży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na takie spodnie Legginsy na rower męskie 300 CZARNE B'TWIN - Wyposażenie rowerzysty Rowery... trzeba coś zakładać? 

Na tylko ochraniacze gdy masz okazje się poobijać w górach. Pod spód w zależności od pory roku są różne potówki ang. base layer czasem można się spotkać z określeniem pierwsza warstwa ang. first layer. I te potówki masz w wersjach bokserki, slipy, legginsy, z i bez wkładki. Przy wyższych temperaturach należy pamiętać, że każda warstwa to ograniczenie przepuszczalności powietrza. Kompletując odzież rowerową zacznij właśnie od zakupu potówek bo to one w pierwszej kolejności wpływają na komfort jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkładka bez obcisłych gaci traci sens, to musi przylegać do tyłka. Są zestawy typu obcisłe bokserki z wkładką wpinane wewnątrz luźnych spodenek. Ewentualnie możesz po prostu zakładać jakieś szorty na obciślaki z wkładką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...