Skocz do zawartości

[Kierownica] carbon


kazijk

Rekomendowane odpowiedzi

Sam myślałem o wymianie mojego Monkey Lite SLa na coś szerszego i na allegro zobaczyłem same podróbki. Chyba bym się nie kierował ceną i tym, że używane, na pewno nie brał bym tego jako pewnik (nie mówię o tej konkretnie aukcji), dziś gdybym miał sprzedać podrobke karbonowej kierownicy napisalbym używana, prawie jak nowa i wystawił drożej niż większość podróbek. Pewnie by zadziałało.

 

Inna sprawa, czy ten chiński karbon jest groźny? Chińczycy chyba nauczyli się już robić tanio i dobrze, co widać np.w elektronice - chińskie telefony dziś to nie tylko syf, coraz wiecej firm daje jakość jak główni gracze. Tylko jak zepsuje się aparat w telefonie to nie problem, a jak pęknie kierownjca to może być np. po zębach... Ktoś słyszał o problemach z chińskim karabonem? Nie mówię, że chciałbym z napisem wcs, czy easton, bo to trochę wstyd z takim podróbkami, ale jakies chińskie 700mm bym chętnie u siebie widział:) Pękają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...