Skocz do zawartości

[do 2200zł] rower crossowy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zastanawiam się nad kupnem roweru crossowego, oczywiście jak większość kupujących mam dylemat, mam kilka swoich typów

1. Kellys Phanatic 10 Vamp model 2015

2. Kellys Neos Vamp model 2013

3. Unibike Viper model 2015

Co o nich myślicie? Może jeszcze jakieś inne polecacie? Wszystkie wymienione wyżej mi się podobają ale nie wiem który osprzętowo wygląda najlepiej.

Proszę o pomoc :)

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, znalazłem Caledona w jednym ze sklepów i powiem szczerze że bardzo mi przypadł do gustu i jest to mój nr 4 na liście (kolejność przypadkowa :) ), ale nie chciał bym już zadręczać swojego umysłu ciągłym szukaniem  i chciałbym wreszcie sobie kupić rowerek dlatego podsumowując, mam do wyboru:

1. Kellys Phanatic 10 Vamp model 2015 za 2159zl

2. Kellys Neos Vamp model 2013 za 2100zl

3. Unibike Viper model 2015 za 2299zl

4. Northtec Caledon DB za 2099zl

Liczę że jeszcze coś zbije z ceny lub dostanę jakiegoś bonusa :). Jeśli chodzi o wygląd, wszystkie mi się podobają, natomiast jeśli chodzi o osprzęt z tym już gorzej u mnie, więc jak wypadają te 3 rowerki przy Caledonie DB który jest tak zachwalany??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Tak wybrałem, mój typ padł na Kellys Phanatic, najlepiej mi się na nim jeździło i wyglądowo też najbardziej mi się podobal, przejechałem już na nim trochę i na razie jestem zadowolony, niestety najgorzej mi się jeździło na Caledonie co do którego po opiniach miałem duże oczekiwania.

pozdrawiam i życzę udanych zakupów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej wybieram i tak zastanawiam się nad tym northec caledon DB  i Lazaro integral V3  różnica 400zł  i główna różnica to chyba ze northec ma regulowany pochył kierownicy. Phanatic też wygląda fajnie ale bez hamulców tarczowych. Warto dopłacić czy brać Lazaro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy potrzebne mi tarczowe - jedni mówią ze lepiej tarczowe inni że zwykłe.  Główny problem to ze w tarczowych chyba ma się co zepsuć?

Szczerze to raz byłem w sklepie rowerowym i sprzedawca doradził mi CTM TRANZ 1.0 za 1480zł  przejechałem się i wydawał mi się bardzo w porządku. Później zacząłem szukać w necie  i nie mogę się zdecydować - budżet to do 2200.  Jutro bedę w sklepie gdzie jest Northec wiec sie przymierzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szansa na popsucie jest emm, powiedzmy że bardzo podobna.

Na pewno naprawa tarczówek wyjdzie drożej, jak i ich ewentualna wymiana.

 

Tarczówki są dobre jak jedziesz w naprawdę ekstremalną trasę, wątpię żebyś brał do tego crossa.

Poza tym nie zużywają koła, i nieco lepiej radzą sobie w błocie i deszczu. No i lepiej wyglądają. 

 

Pomyśl, czy to jest według Ciebie warte 200zł, czy nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...