Skocz do zawartości

[kierownica] Accent Profi - jaki kąt gięcia?


Tauler

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś używa może tej kierownicy? Szukam takiej z małym wzniosem (15-25mm) i niezbyt szerokiej (do 660mm, najlepiej 640mm). Nie musi być "znanej" i "renomowanej" firmy, ale w granicach rozsądku, czy nie no-name. Nowsze propozycje owych firm, jeśli chodzi o kierowce gięte, zdają się być dedykowane chyba już nie tylko dla wyczynowców, ale dla gibbonów :laugh:. Natomiast Accent ma szerokość 640mm, która mi odpowiada, tym bardziej, że 40mm odejdzie na rogi. Z danych katalogowych wynika, że ta kierownica ma gięcie do góry 5st. Ale w katalogu, ani nigdzie indziej, nie mogę znaleźć informacji na temat gięcia do tyłu. Czyżby było to 0st.? Może użytkownik tej kierownicy mógłby odpowiedzieć na to pytanie.

 

A może w tym rozmiarze (640, góra 660), porównywalnej wadze (250-300g), raczej z AL-6061/T6DB i do 100PLN znalazłoby się coś lepszego?

 

Zastanawiałem się nad XLC Evo, ale nie znalazłem informacja ani na temat wzniosu, ani gięcia, oraz Kellys Expert, ale ona jest ze sztywniejszego ponoć AL-7075.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zobacz może na Satori DEVIANT.

Używałem do niedawna tej kierownicy (640, 18mm wznios, kąt 8). Bywała często w górach , lekko nie miała (przy mojej wadze 81kg), zmieniłem już na dłuższą. Oprócz wymagań "na dłuższą" żadnych zastrzeżeń nie miałem.

Materiał AL 2014.

 

Pozdrawiam 4Roses

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Miałem i tę kierownicę na oku. Wedle katalogu, Satori mają kierownice do 800mm. Także nowsze Devianty. Deviant Bow jest (12mm wznios) ponoć z AL-6061. Nowsze Devianty z AL-7075. Starsze krótsze z AL-6061/AL-2014, dłuższe z AL-2014. Niestety w Polsce można chyba kupić te starsze z AL-2014. Innych nie znajduję. W ogóle mało jest miejsc, gdzie można kuoić ich produkty. Gdybym miał możliwość kupić wesję z AL-6061, to pewnie bym brał. Tym bardziej, że cena OK. I nawet napis "DEVIANT" bym jakoś zdzierżył :icon_cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...