Skocz do zawartości

[rower] Crossowy damski do 100 zł jaki?


Howard1991

Rekomendowane odpowiedzi

Chłop swoje , baba swoje :)

 

Evado do polecenia zaczyna się od 3.0 w górę...

 

Ale jak już widziała i się spodobał, to żadne argumenty nie będą skuteczne, ani potrzebne.

Przyjmij decyzję do milczącej akceptacji, a jakby co w przyszłości możesz powiedzieć - "no widzisz, a przecież ci go odradzaliśmy" :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I takie miewają zalety, przy których głupota w wyborze roweru to drobiazg :P

 

@@Howard1991, masz dwie opcje. Albo wytłumacz, że to złom i szkoda na coś takiego pieniędzy, albo po prostu kup "najładniejszy" i nie przejmuj się wyposażeniem (jak i późniejszym narzekaniem). A jak kobita cwana i chce iść trzecią drogą (czyli najpierw "oczami" wybrać byle co, a potem na Ciebie zwalić użeranie się z serwisem grata), to przedstaw jej ze 2-3 opcje i niech sobie wybierze najładniejszy (czy tam najmniej brzydki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory ale lasce sie podoba "BO ŁADNY" i tak wrzuca co popadnie. Jak to mówi że bd jeździła na rowerze a nie osprzęcie eeeee :/ z babami. a potem bede słuchał. 

Kupujesz rower dla niej? To weź pod uwagę JEJ preferencje, bo może się okazać że jeździć nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh. Dobra Panowie. Niech stracę podnoszę limit do 1400zł Co polecacie do tej ceny aby był sprzętowo jak najlepszy a design nie ważny(może sie spodoba ) :)


Heh. Dobra Panowie. Niech stracę podnoszę limit do 1400zł Co polecacie do tej ceny aby był sprzętowo jak najlepszy a design nie ważny(może sie spodoba ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK :) tak zrobię i tyle. Dzięki chłopaki za pomoc. Myślałem że będzie łatwiej z tym rowerem ale widzę że kobiety to jednak istoty z innej planety. już powiedziała ze jak cos to sobie przemaluje:/ Nie dogodzisz Panie


Jednak jescze o tego zapytam. Wiem że męczę banie ale jest troche tanszy a rama ta sama. http://allegro.pl/mocna-crossowa-2015-lazaro-integral-v2-lady-acera-i5305776310.html dobry osprzęt czy lepiej dopłacić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś sobie "wypasa"  a  na kobiecie chcesz oszczędzać ???  Nie żałuj jej też alivio 3x9 :)

 

No chyba że się boisz że ci będzie w trasie uciekać  i  "nas nie dogoniat" :) :)

 

 

A bardziej serio - jeśli ma to być snucie się w stylu "full relax bez napinki" raz na dwa tygodnie to i na acerze sobie poradzi. A jeśli bardziej ambitnie to najwyżej będziesz miał więcej innych "prac ręcznych" niż te o których ja myślę, a ty się domyślasz  (vide Laskowik) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...