Skocz do zawartości

[rower]Czy na początek dobry?


MarasMG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jestem tutaj nowy i mam pytanie.

Czy ten oto rower: http://mediaexpert.pl/indiana-rower-indiana-wildcat-2-7-19-czarno-zielono-niebieski-2015-,id-318353?utm_source=Mail-potwierdzenie&utm_medium=e-mail

 

Na początek będzie dobry?

 

mam na myśli codzienne dojeżdżanie do pracy około 10km dziennie plus do tego jakieś dłuższe trasy w weekend po lesie i nie mówię tutaj o jakiś ekstremalnych warunkach ale w miarę normalna wycieczka z dziewczyną.

 

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rower ogólnie wydaje się ok, osprzetowo w 100%wystarczy do takich zastosowań ;) Wątpliwości budzi tylko sprzedawca :)) Myślałem że to sklepz elektroniką :)) Musisz pamiętać że nieistotne czy kupisz netem czy w stacjonarnym skleie, trzeba go bedzie oddać do normalnego serwisu rowerowego na przeglądzik. Wątpie żeby media expert miało serwisantów a jak rower poskłada ktoś kto jest fachowcem od elekrtoniki to rower może zaczą szybko sie rozpadać, nie mówiąc już o konforcie związanym z prawidłową regulacją ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego do takiego niezbyt intensywnego użytkowania prawdopodobne się sprawdzi chociaż tutaj na forum jeśli chodzi o tanie budżetowe modele polecana jest marka Lazaro i Kands (dostępne tylko przez internet).

Osobiście miałem styczność z tym produktem niewielką wiec się nie wypowiem, piszę co mówią. Podejrzewam że w cenie około 1500 zł to wielkich różnic między rowerem X a Y nie ma się co spodziewać.

Pamiętaj o dobraniu sobie odpowiedniego rozmiaru ramy.

 

Niewątpliwą zaletą tego roweru który znalazłeś są koła 27.5 co w mojej ocenie przemawia bardzo za tym rowerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...