Skocz do zawartości

[Gdańsk] Moongoose Rockadile SX


SweetPagam

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga ludziska! Ktoś (prawdopodobnie całkiem "przypadkiem") ukradł mi rower. :( Udostępniajcie, jeśli możecie dalej to info, może ktoś coś widział/wiedział. Do zdarzenia doszło dzisiaj (29.04.2015) rano między 8:30 - 10:00 na ulicy Reja 3 w Gdańsku, pod barakiem firmy, w której pracuje. (nasz "bohater" nie bał się monitoringu, mam nadzieję, że któraś kamera go złapała).

Rama jest stalowa, koloru niebieski metallic ze srebrnymi wstawkami. Na boku duży napis Moongoose Pro. Z przodu kierownicy, charakterystyczna plakietka przedstawiająca rosomaka. Tylne koło było wymienione na wzmacniane, koloru czarnego. Miałem różne opony na kołach, z tyłu była szersza. W tym miesiącu wymieniłem na nowe tylną kasetę i przednią przerzutkę. Klocki hamulcowe przód/tył też były w miarę świeże. Miałem też z tyłu błotnik mocowany do rury na materiałowy pasek. Dzwonka, licznika, stopki ani jakichkolwiek świateł nie miałem. Siodełko było mocno poniszczone (wygląda trochę, jakby ktoś je obgryzł).

Numer ramy: HADJL24548

Na zdjęciu ta sama maszyna, wersja funkiel nówka.
Gdyby ktoś zauważył ten rower, bardzo proszę o kontakt z policją oraz ze mną pod numerem 537 723 457.
Szanowny złodzieju - na kradzionym łatwo połamać sobie zęby!

 

post-185951-0-87371900-1430329149_thumb.jpg

 

Edytowane przez SweetPagam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...