Skocz do zawartości

[Northtec] pomoc w wyborze


david87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Postanowilem kupic rower ale ze wzgledu ze jestem laikiem  w tym temacie potrzebuje pomocy.

Przegladajac forum zauwazylem ze polecany jest rower northtec caledon db. Cena mi odpowiada, chyba ze cos jest lepszego w tej cenie?

Problem jest z doborem ramy gdyz nie ma nigdzie tego roweru w mojej okolicy i pozostaje tylko zakup przez internet.

Mam 182cm wzrostu i 90kg wagi. Jaka rama bedzie odpowiednia?

Dodam ze mierzylem Kross evado 4.0 z 2015 z rama L i byl idealny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rama Northtec jest długa jak na rower crossowy, rozmiar 19" powinien być optymalny (rozmiar 19" ma taką samą długość jak Kross L, ma taką samą wysokość główki ramy - czyli te rozmiary niczym oprócz wyskości rury podsiodłowej i przekroku się nie różnią).

Mimo, że Kross to rozmiar 21" a Northtec 19" - można na nich zająć taką samą pozycję. Mają nawet taki sam rozstaw kół ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedz.

Czyli smialo moge zamawiac tego northteca w rozmiarze 19? Pytam bo nie chce sie nie milo rozczarowac jak rower przysla.

A co do samego roweru to brac i nie zastanawiac sie poki sa dostepne czy moze zwrocic uwage na cos innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...