Skocz do zawartości

[pulsometr BT] do smartphone'a


Qrakos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, bardzo prosiłbym o radę - planuję zakup jakiegoś pasa do pomiaru tętna , który mógłbym sparować z telefonem. Rozważałem Garmina - ale  ja raczej wole rozwiazanie andro/endo.  Dlatego jeżeli macie doświadczenia z pasami na bt proszę pomóżcie  - znalazłem coś takiego na stronie decathlona :

 

http://www.decathlon.pl/pulsometr-bluetooth-smart-40-id_8288269.html
oraz
http://www.decathlon.pl/czujnik-ttna-h7-id_8334185.html

zastanawiam się tylko czy jest sens płacic 300 pln czy ten za 150 nie będzie wystarczający?

 

. Jezeli chodzi o samego smartphone'a to również muszę kupić coś nowego w miarę wytrzymałego ( miałem HTC One S i dawał rade) i z mocna baterią zastanawiałem się nad S4 Active 

Z góry dziękuje za wszelkie sugestie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slyszałem o tych " z Lidla" niestety na rynku teraz tego dostac nie można - dlatego poszukuje czegoś bardziej dostępnego. A tak z ciekawosci jak z bateria w tym pasie lidlowskim czytałem gdzies , że pochłania ją w extremalnym tempie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam H7 Polara. Sam używam i jestem bardzo zadowolony. Działa na nowym Bluetooth 4.1 (low energy), dzięki czemu baterie wymienia się (podobno) po 4 miesiącach pracy. Przed zakupem musisz się upewnić czy Twój smartfon wspiera bluetootha low energy, bo inaczej nie ruszy. Ja kupiłem przez internet to płaciłem coś ok 200zł (decathlon ładną marżę narzucił).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście używam Sigmę R1 Blue Comfortex+ wraz z Galaxy S5 i działa bez zarzutu. Pas kupiony na allegro za 180zł. Na stronie producenta jest podane w tabelce, że urządzenie jest kombatybilne z serią Xperia więc powinno działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim za rady nabyłem Polar'a H7 na necie - rzeczywiscie o blisko 100 pln taniej niz w decathlonie. na razie testowałem Pas na pożyczonym Iphone 5  - dziala bez zarzutu pozostaje mi tylko ustawienie stref tetna. Co do telefonu to po majowce ( nowe promocje w PLAY) kupuje Xperie Z3 Compact.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...