Skocz do zawartości

[Warszawa-Krynica Morska] Czerwcowa wyprawa 2015r.


tomek040982

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak w temacie, w czerwcu planuje podróż do Krynicy Morskiej i szukam kompanów do podróży . Termin? Mam urlop od 11 do 24 czerwca tak więc w tym terminie na jak myślę 7 dni . 2-3 jazdy w tamtą stronę ( do ustalenia) 1-2 nad morzem i oczywiście 2-3 dni na powrót także na dwóch kółkach. Tempo raczej spokojne , prędkość robocza tak myślę że w granicach 20 km/h nie będzie problemu.   oczywiście jeżeli ktoś będzie miał jakieś propozycje co do trasy i do czegokolwiek jestem na nie otwarty. Noclegi pod namiotem, w Krynicy możemy rozważyć jakiś pokój. Drogi raczej asfalt  z racji że posiadam trekkinga ewentualnie inne utwardzone (ostatecznie) .

 Jeżeli chodzi o moją osobę to mam 33 lata i mieszkam w Markach koło Warszawy. Większych wypraw jeszcze nie mam , ale umówmy się ta także taka nie jest.  W 2013 roku zaliczyłem trasę Marki-Szczytno , oraz w sierpniu Marki-Kłodzko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

na samym asfalcie raczej męcząco będzie wspólnie z ruchem kołowym. Na swoim rowerze mam opony 1.7 i z przyjemnością jedzie się utwardzonymi i leśnym, a frajda i widoki są znacznie większe niż na asfalcie.

Pomysł jest całkiem niezły, nie znam jeszcze planów na czerwiec ale bliżej terminu wyjazdowego odezwę się i w razie co chętnie dołączę.

Masz może wstępnie opracowaną trasę?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzieliłem trasę na 3 etapy tak żeby noclegi trafiły się w miejscach gdzie jest jakaś woda . Tak więc 1-szego dnia trasa będzie liczyła około 120 km a nocleg nad jeziorkiem Zbiornik Ruda które jest położone za Mławą i przed miejscowością  Lewiczyn. 2-gi dzień Będzie liczył około 110 km a nocleg jest zaplanowany naad Kanałem Elblądzkim w okolicach miejscowości Małdyty.Na koniec oczywiście już miejsce docelowe czyli Krynica Morska. Ten dzień będzie liczył około 100 km. etapy nie są długie tak więc nie powinno być problemów. Oczywiście nie musimy się kurczowo trzymać planu , można coś tam zmienić jeżeli któś miałby jakieś fajne propozycje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobra Panowie. Skoro jest już nas troje można by powoli pewne rzeczy ustalić. Może niech każdy z Was napisze co posiada  z rzeczy potrzebnych na takiej wyprawie i w ten sposób być może zminimalizujemy nasze bagaże do minimum. Nie ma sensu np żeby każdy z nas brał te same narzędzia bo nimi możemy się raczej dzielić w razie potrzeby. Wzorem moich poprzednich wypraw ze znajomymi staraliśmy się właśnie tak robić. Oprócz narzędzi są kuchenki , dobrym rozwiązaniem  jedna na dwie osoby , tylko tu musi być zgoda co do tego co będziemy jeść. Ja kuchenkę będę miał . Z narzędzi mam komplet imbusów , klucz do szprych, łyżkę do opon . ściągacz do korb, pompkę mam ale jest ona raczej niskiej jakości , klucz płaski 15  , więcej puki co nie mam. Brakuje skuwacza do łańcucha klucza do zdejmowania wielotrybu . Trzeba jeszcze pomyśleć o jakiejś mocnej lince gdyby trzeba było kogoś holować , a i przyda się do powieszenia naszego prania. Śrubokręty mam (płaski i krzyżakowy).

Pytanie jeszcze o mapy? Macie jakąś sensowną? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , do wyprawy zostało nie co ponad miesiąc. Wypadałoby się spotkać. Niestety jako że to jest miesiąc za który  dostanę wypłatę w pracy w czerwcu przed wyprawą  chcę troszkę więcej godzin złapać  i zarobić mój czas będzie mocno ograniczony. Ja pracuję  tylko w godzinach po południowych tj, od godziny 14 do godziny 22. Tak więc tylko rano mogę się spotkać . Od poniedziałku jestem dysponowany w rannych godzinach  Mam nadzieję że uda nam się jakoś zgrać. Uważam że nawet na godzinkę warto żeby chociaż troszkę się poznać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Jeśli chodzi o sprzęt, to myślę że mam wszystko co potrzeba więc nie ma problema, trzeba się tylko sensownie podzielić :)

 

Co do spotkania. Może w weekend ? W ciągu tygodnia, w godzinach rannych mógłbym jedynie wygospodarować czas około godziny 7 - 8 rano (pracuję poza Warszawą i muszę tam jeszcze dojechać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...