Skocz do zawartości

[GPS] Holux GPSport 260 i Android, import tras do .gpx


FAramka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jest jakiś program na Andoida, ale z tego co wiem komunikacja jest poprzez Bluetooth, np z modelem M-241. 

Korzystam z tego modelu od roku. Przenoszę trasy w "gpx" (np. do Endomondo i SportyPal) przez oprogramowanie ezTour w komputerze. Wgrywam tak również do niego trasy wyznaczone w innych programach.

Bez komputera raczej się nie obejdzie.

Pozdrawiam.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewna, czy to wystarczy. Holux nie jest wykrywany jako pamięć przenośna :/ Na pewno potrzebne będzie jakieś oprogramowanie / skrypt, które wyciągnie z Holuxa logi i przekonwertuje je do gpx'a.

 

 

 

Jest jakiś program na Andoida, ale z tego co wiem komunikacja jest poprzez Bluetooth, np z modelem M-241.  Korzystam z tego modelu od roku. 

Kurde, Holux GPSport260 nie ma BT... Ale za to wersja PRO - posiada! (może komuś przyda się ta wiedza)

 

Przenoszę trasy w "gpx" (np. do Endomondo i SportyPal) przez oprogramowanie ezTour w komputerze. Wgrywam tak również do niego trasy wyznaczone w innych programach. Bez komputera raczej się nie obejdzie.

Ja również korzystam z z ezTour'a na Windowsie albo ze skryptu gr260dl na Linuxie. Ale niestety nie zawsze mam ze sobą komputer, np. na kilkudniowe wycieczki rowerowe (z sakwami) albo w góry nie zabieram laptopa... Wtedy idealnym rozwiązaniem byłoby podłączenie do telefonu, eksport trasy do gpx'a i wgranie np. na Endomondo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...