Skocz do zawartości

[trasa] góry sowie?1 dzień, pomoże ktoś zaplanować?


pmarszal84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam;

tak się składa ze w weekend będę we Wrocławiu, a z racji że kupiłem nowy rower i już napalam się na górskie wyprawy, mam zamiar wyskoczyć na całą sobotę w góry Sowie (z racji ze dość blisko Wrocławia, ja jestem z pod Gorzowa). 

Nigdy tam nie byłem i z racji że nie mam pojęcia gdzie się tam ruszyć, pomoże ktoś zaplanować jednodniową wyprawę? Tak by zobaczyć najciekawsze rzeczy. A czy w tych górach są singletraki jakieś porobione? bo tych też bym chiał spróbować.

Dodam ze to moja pierwsza wyprawa w górski teren, ale nie obce mi całodniowe wyprawy tylko że w bardziej płaskim terenie, chociaż staram sie wybierać jak najtrudniejsze trasy (las i bezdroża). 

 

Może podpowie ktoś jaką trasę zrobić?

Zapoda link do jakiejś mapki ?

 

Z góry dzięki za wszelką pomoc.

 

ps. ta wyprawa to ma byc taki przedsmak kilkudniowego wypadu do Świeradowa zdrój i na singletraki w Czechach :)

 

pzdr piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki z apodpowiedzi:)

stronka super:)

 

tylko właśnie najlepiej jakbyscie konkretne propozycje dali, bo dużo tam mapek na tej stronie i sie gubię....

 

OOOOO to są singletraki :D

 

może jeszcze jakieś inne propozycje?

może warto pomieszać szlaki ? czy raczej radzicie się trzymać jednego ?

 

pzdr piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy singletracki byś tam znalazł, jeden nawet bardzo fajny w Rybnicy opisywany był w magazynach rowerowych, na pewno warty zwiedzenia. Drugi singletrackiem jest tylko z nazwy, dużo tam powolnej jazdy i stójek. Trzeci na Waligórze jest krótki. Dojazd do nich jest oznakowany.

 

Pochwal się nam może jaki to nowy rower kupiłeś. (Już chyba wiem jaki, Silveback Slade 1?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc:)

cisnę więc jutro proponowaną przez Ciebie trasą :)

Zresztą kupie gdzieś mapę i wtedy może leciutko coś zamieszam, ale plan jest żeby zrobić ten szlak który proponowałeś, jak się z siłami nieprzelicze oczywiście :)

 

Tak; mój nowy rower to Silverback Slade 1 :) dopiero jeden weekend jeździłem....

po tej wyprawie może napiszę parę słów o rowerku, widziałem na forum ze było zainteresowanie tym modelem więc może komuś się przyda....

ale muszę przetestować porządnie ;) ale pierwsze wrażenia lepsze niż się spodziewałem :) (do tej pory jeździłem na starej 26-tce)

 

acha myślałem o zostawieniu auta w walimiu i z tamtąd zacząć.

Jest tam jakaś informacja w której mógłbym mapę kupić itd. ?

i jeszcze jedno może głupie pytanie (ale nie wiem) jak myślisz, w którą stronę lepiej jechać ? chyba najpierw  w stronę wielkiej sowy ?

 

 

pzdr Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci mocno zależy na tych singletrackach, to odpuść Wielką Sowę i skup się na tych terenach: Łomnica, Grzmiąca, Rybnica Leśna

Zaznaczyłem Ci gdzie mniej/więcej są te singletracki.

Jak Cię interesują takie sprawy to będziesz miał nawet okazję zwiedzić ruiny zamku Rogowiec.

 

G2iEK8l.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...