Skocz do zawartości

( 3000 zł ) rower dla kobiety


Rekomendowane odpowiedzi

Patrzę za rowerem dla żony Cena około 3 tyś co moglibyście zaproponować oglądałem taki rower http://m.romet.pl/Rower,JOLENE_275_30,10,668,674,14086,2015.html

ale nie chcielibyśmy ograniczać się z wyborem do jednego modelu więc prosiłbym o jakieś podpowiedzi☺

A wolał bym 27,5 bo ja już mam ten rozmiar, więc łatwiej w razie czego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@MarcinGoluch, W porównaniu z Rometem ze znaczących różnic widzę amortyzator i suport, coś jeszcze? 

Sory ale między Skodą SuperB a Mercedesem E też nie widać specjalnych różnic, oba auta mają 4 koła a to jest inna półka.

 

Ostatnio klient pokazywał mi zdjęcie Rometa Gazele który miał jeszcze przyklejony kawałek elektrody. Rozumiem, że robią to tanim kosztem ale jest jeszcze jakaś kontrola jakości.

 

Giant robi przede wszystkim ramy dla siebie, w swoich fabrykach i pod swoją kontrolą. Daje na nie pełną dożywotnią gwarancję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też ostatnio przerabialiśmy dokładnie taki temat, także polecam zajrzeć:

 

http://www.forumrowerowe.org/topic/179130-3000-mtb-xc-dla-dziewczyny/?do=findComment&comment=1648770

 

Generalnie, moim skromnym zdaniem, w tej cenie brak powietrznego amortyzatora słabo świadczy o danym modelu. W przypadku kobiety jest to szczególnie istotne ze względu na możliwość ustawienia takiego widelca pod niską masę rowerzystki.

 

Polecałbym przymiarkę na żywo, bo u nas mimo, że Romet prezentował się najlepiej na papierze, to w realu "nie podszedł".

 

Tak samo nie ograniczałbym się do koła 27,5 - u mnie była identyczna sytuacja, ja jeżdżę na 27,5 i na taki chciałem też "wsadzić" swoją dziewczynę. W praniu okazało się, że lepiej jest jej na 29 (mimo, że na początku też kręciła nosem - ale wsiadła na ten jeden jedyny i zmieniła zdanie). Pozostaje pytanie, czy jesteś w stanie przełknąć fakt, że będzie miała "więcej" roweru pod tyłkiem jak będziecie razem jechać ;)

 

Jeśli jesteście z Wawy to znam sklep, gdzie powinni mieć Authora Traction ASL 27,5 do przymiarki - u nas był do pewnego momentu faworytem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi! Ja niedawno wstałem po nocnej zmianie ☺

Fajnie wygląda ten giant temp2 dziwne że w różnych krajach ma inną specyfikację.

Ja mieszkam w Danii i tutaj ma gorszy osprzęt ale też jest tańszy.

Ten Scott też fajnie wygląda http://www.scott.pl/produkt/171/564/rower-contessa-scale-710/

Jadę do PL na weekend majowy i chcemy popatrzeć za rowerem, jak na razie chcielibyśmy wypróbować Rometa, Giant i Scott

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Scott i nieźle wygląda, tyle , że dużo droższy od Rometa, który to Romet wydaje się być bardzo dobrą propozycją.

Pytanie o "najlepszą" sprężynę i powietrzniaka jest zwykłym mąceniem (tak to jest jak sprzedawca chce wcisnąć towar którym handluje), obecnie tylko najniższe modele amortyzatorów mają sprężyny, natomiast amortyzator z Rometa wcale nie jest najniższym modelem powietrznego amortyzatora.

Oczywiście, że amortyzator powietrzny jest bardzo dobrym wyborem.I niech się sprężyna chowa. W dodatku Giant ma zaiste cienkie hamulce ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Sory ale między Skodą SuperB a Mercedesem E też nie widać specjalnych różnic, oba auta mają 4 koła a to jest inna półka.
 Spokojnie, pytałem o różnice, nie musisz od razu krzyczeć. Poza tym nie przesadzaj z tą różnicą, widziałem nie jednego Gianta, który do niczego się nie nadawał 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rulez dalej prywatne wycieczki gratuluję. Argument dobry widelec bo ma złote golenie poległem.

 

Nie chodzi o krzyczenie tylko o fakty.

 

Pozdrawiam

Piotrek mój Boss też lata skoda, ja cytryną C5 ale to Boss lepiej zna lokalnych mechanikow :)

Golenie ze złotą anodą są stosowane w modelu 2015, widelec jest lekki ponieważ ma golenie aluminiowe , i przestań wstawiać kit o wyższości słabego widelca sprężynowego, te głupoty o Mercdesach trudno nazwać argumentami :down:

 

alagor96

Faktycznie Jest sprzedawcą Giantów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pracuje u dilera Gianta, Kellysa i kilku innych marek nie do konca rowerowych. Osobiscie w mSporcie wlasnie odpowiadam za marke Giant.

Ale wcale tego nie ukrywam, wystarczy zerknąć na sygnaturę.

 

Co do sentymentow to niestety na niej zbudowano podwaliny obecnego Rometa. Szkoda, ze nic ani nikt nie zostal ze starej szkoly i jakosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...