Skocz do zawartości

[licznik] Sigma licznik przewodowy do podstawki bezprzewodowej?


zakol13

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam pytanie. Posiadam licznik przewodowy Sigma BC1009 ale chciałbym mieć licznik bezprzewodowy. Czy da się zrobić tak, że kupię jedynie zestaw bezprzewodowy na drugi rower, to znaczy samą podstawkę oraz czujnik, a licznik włożę ten posiadany? Czy to zadziała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i przepraszam za podpięcie do tematu, ale nie chcę nowego zakładać. W sumie podobne pytanie mam. Dostałem w prezencie od sióstr licznik bezprzewodowy sigma 1200 plus zadzwoniły i zapytały czy dobry jest. I w  domu zauważyłem, że nie ma pamięci wewnętrznej, co oznacza, ze trzeba wpisywać za każdym razem dane. I chciałbym kupić licznik sigma przewodowy bc 16.12 i przełożyć do podstawki. Będzie pasował da radę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam!

Czy w drugą stronę to zadziała?tzn. jeśli włoże bezprzewodowy licznik w podstawę przewodową z czujnikiem (sigma 1200 plus na podstawkę od sigma 1200) topwinno działać?

Witam,

 

ponieważ mam dwa liczniki Sigmy 16.12 STS (bez przewodowy) i przewodowy to mogłem spróbować powyższej kombinacji. Rezultat jest negatywny tzn. licznik 16.12 STS nie działał w podstawce przewodowej. Można założyć że dla innych liczników może być tak samo.

 

Pozdrawiam

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko potwierdzam i odpowiadam na zapytanie kolegi wcześniej zadane. Z drugiej strony licznik STS tez ma od dołu piny, które mogą ewentualnie zasugerować ze może być inaczej. Aktualnie jest wszystko potwierdzone i wiadomo na 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...