Skocz do zawartości

[rower] Poszukuję roweru do 3500 zł.


GrayFound

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Jako tania budżetowa ciekawostka : Kross Cosmo Mountain Rama LEVEL SLX Deore 30biegów (5267473223) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

 

Cosmo Mountain to jest to ściema jeśli chodzi o markę Kross - z niej są tylko Gripy.
Cena niska bo prócz średniej , dobrej klasy osprzętu SLX , XT, Deore, dostajesz z serii no name
sztycę, siodło, zacisk, mostek, ster, kierownicę, dętki, opony koła i oczywiście Ramę, więc cena się zgadza bo producent żaden więc z tą gwarą też będzie ciężko.

 

 

 

( oprócz piast Joy Tech i łańcucha Deore ).

 

Słabych hamulców, słabych sterów i słabego suporu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

@ mmisiek9612

Cosmo Mountain to jest to ściema jeśli chodzi o markę Kross - z niej są tylko Gripy.

 

To kto to w takim razie wyprodukował ?

 

Kross tego oficjalnie nie firmuje,ale nawet gdyby to robił,to może poza pewniejszą gwarancją ( wiem,to ważne ) niewiele by zmieniło,bo niestety w tańszych modelach były wpadki z pękającymi ramami.

 

Nawet jeśli jest to rama rodem z "makrokeszu",to i tak znajdą się chętni na taki sprzęt - z takim osprzętem i za takie pieniądze.

 

 

W tej samej cenie co Cosmo : http://www.bikko.pl/rower-gorski-raleigh-xvr-2-0-2014.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz być zadowolony z zakupu roweru, kwota jaką wydasz na nowe cacko zależy od twoich chęci, z tego co pisałeś o swoich preferencjach co do jazdy mógłbyś kupić najtańszego Rometa na hydraulice i świat. 

Ale to tak jak ja gdy rozglądałem się za rowerem w lutym, miał być używany około 1500 zł, potem a może sobie złoże taki "lepsiejszy" do 3000 zł a wyszło jak wyszło wydałem około 5k a na dodatki jak teraz liczę potrzebuje jeszcze ze 2k 


Koniec końców nie ma końca. 


Jak planujesz naprawdę z ręką na sercu dużo jeździć bież lepsze i droższe jak to tylko wiosenna zajawka kup coś tańszego i do przodu.


"Pozdrower"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącze się do tego tematu. Też poszukuje roweru za 3500+ i przy wzroście 187 (rama 18,5, koła 27,5 będzie to optymalny wybór). Ciekawą propozycją jest ten  MEGAMO podany w poscie.

 

Zastanawiam się jeszcze nad:

http://www.bikeatelier.pl/rowery/rowery-gorskie-27-5/rower-merida-big-seven-500-2014

albo

http://www.bikeatelier.pl/rowery/rowery-gorskie-27-5/rower-merida-big-seven-900-2014

 

Prosiłbym o opinię. W przypadku meridy mam możliwość wstępnego przymierzenia się bezpośrednio w sklepie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przymierzyłem się do tej 500-tki i rzeczywiście jest za mała. Przydałaby się rama 20. Niestety tą 900-tkę mogę dostać tylko na ramie 18.5. Megamo też mogę dostać do ramy 18.5 więc prosiłbym o jakieś propozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...