Skocz do zawartości

Legnica okolice


salonjarek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Chyba tak w samotności  brak rywalizacji i każdy najlepszy :) Ja  w sobotę  11.07 zaliczyłem podjazd pod Ślężę 600 m przewyższenia, polecam każdemu  taki sprawdzian.  Nogi jak podjazd, ręce  i dobry amor jak zjazd ( kto  był ten wie :) ) Myślę o wypadzie w Karkonosze, odgrzewam temat, ale możne ktoś  zdecydowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

 

Cześć.

 

Dopiero zaczynam przygodę z rowerem tak naprawdę to nawet jeszcze go nie mam ale to kwestia dni/godzin...

Chętnie nawiążę kontakt z osobami zarówno doświadczonymi jak i początkującymi w celu wymiany doświadczeń i aktywnego spędzenia czasu wolnego.

Czasu mam trochę aktualnie nie pracuję dlatego mitingi można zrobić i w tygodniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Legnica żyje. Poszukuję towarzyszki na rowerowe eskapady. Mam 26 lat. Przygodę z mtb rozpoczęłam w sierpniu tego roku, więc w sumie to jestem początkująca. Polecam Wam przejazd szlakiem brzeżnym na Pogórzu Kaczawskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witajcie :)

 

moze odgrzejemy temat na rok 2016 ? sa chetni do spotkan i zabawy MTB w okolicach Legnicy ?

sam od niedawna tutaj przebywam wiec chetnie zlapie kogos kto pokaze gdzie mozna sie pobawic off-asfalt :)

 

chyba ze jest jakas grupa znajomych na fb do ktorej mozna sie dopisac :)

 

 

Pozdrawiam i zachecam do dyskusji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...