Skocz do zawartości

[do 3000 PLN] Rower MTB z zacięciem wyprawowym


Gousto

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,
 
Chciałbym w tym roku przed wakacjami zakupić nowy rower.
Powinien być to zdecydowanie rower MTB, który często będzie funkcjonować jako wyprawowy. Będzię używany podczas wielotygodniowych wypraw oraz w domu jako zwykły MTB do jeżdzenia po trudnym górzystym lesie.
Może nie jest to typowe podejście aby na długie miesięcznie wyprawy kupować sportowego MTB ale taka geometria ramy oraz pozycja na rowerze najbardziej mi odpowiada.
Na zakup mogę przeznaczyć maksymalnie do 3000 PLN(sam rower, w tej kwocie nie liczę akcesoriów).
Osobiście użytkuje napęd 3x9 i chciałbym coś o podobnym zakresie bo pomijając brak dodatkowego przełożenia na zjeździe jeździ się całkiem komfortowo. Dobe hydrauliczne tarczowe hamulce to konieczność ;)
Jeśli jest możliwość to najchętniej widziałbym 29er ale budżet jak widać skromny więc zadowole się również 26 czy 27.5 kołami.
 
Ze względu na specyficzne zastosowanie rower powinien posiadać:
- Otwory na zamocowanie bagażnika,
- możliwość zamocowania bagażnika bez dodatkowych adapterów/tulejek przy tarczach(zakładając że w ogóle istnieją takie ramy, które mogą pogodzić jedno i drugie),
- amortyzator blokowany na kierownicy.
 
Coś o mnie czyli kierowcy planowanego pojazdu:
Wzrost - 176 cm
Waga - 70 kg
 
Będę wdzięczny za wszelką pomoc, strasznie dużo rowerowych firm się u nas namnożyło ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...