Skocz do zawartości

[Opinie]Merida Scultura przereklamowany ....


walterr

Rekomendowane odpowiedzi

Chętnie podjade do Niemca do Pisarzowic jak tylko dadzą cynk, że jest w kraju nie wiedzę problemu, ale rower jego a ten z e sklepu to durza duża różnica piszeż piszesz o profesjonaliźmie profesjonalizmie pisnia a sam piszesz nieprofesjonalnie. Nie walcze ze sprzedawcą, bo ten akurat robi co może, z Meridą walczyć sie nie da bo tylko droga meilowa i tyle a w odpowiedziach meilowych jest totalny zlew klienta i tyle. Merida jawnie mówi że w sklepie gdzie go zakupiulem tam mam się udac na naprawę, nie ma sieci nic totalny brak porozumienia Gianta naprawisz w całej Polsce, a Meride tam gdzie kupujesz. A jak nie dowiarki to zapraszam do siebie zobacznie, bo kozaczyć każdy może w necie ale w realu wygląda to tak że każdy mądry rozłoży ręce i madrość jego pozostanie tylko w słowach pisanych... Jeszcze raz zapraszam niedowiarków na przejażdzke jak to kompani z trasy mówią "zgrzypkiem" tak go nazwali po wspólnych wypadach. Wiecie dlaczego spadła sprzedaż Meridy w Polsce dlaczego tak dużu sklepów zrezygnowało z Meridy, to sie domyslcie jak to powiedział znajomy tym kiedyś handlujący z roku na rok jakości brak.

 

 

Edytowane Pixon

Kolego, Twój kolejny post napisany niedbale wyląduje w koszu. Ostrzegam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@walterr, Kolego zadam jedno proste pytanie

 

Ile razy złożyłeś wiążącą reklamację (z wpisem do karty gwarancyjnej) na problem, który tu opisujesz ?

Chcesz iść do sądu a stawiam dolary przeciwko guzikom że nie dopełniłeś tej prostej formalności.

 

Jak na razie robisz dużo wiatru, szumu i mam wrażenie że cały czas opisujesz niekompetencję serwisantów w sklepie, w którym kupiłeś sprzęt.

 

Na forum niedowiarków zanim na kimś zaczną wieszać psy ludzie zachowują się jak "niewierny Tomasz" jak na razie mamy twoje sowa przeciw ... no właśnie.

W dobie internetu i przenośnych stacji multimedialnych stosunkowo łatwo zobrazować problem i przedstawić go w formie foto lub filmu pod ocenę publiczną.

 

Z przykrością stwierdzam że jak na razie zachowujesz się jak pieniacz, hejter ... co już wspomniano ze stylem i jakością forum "onetu" ...

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w prostej sprawie tu napisałem, żeby kupujący dobrze się dwa razy zastanowił za nim wybierze taki produkt i tyle opisałem na co trzeba zwracać uwagę i tyle


nie jestem żadnym pieniaczem nie boje się zaprosić na test nikogo a to oczymś świadczy, merida zna temat dzisiaj stery idą na reklamacje a ja musze żeby móc skorzystać z uroku jazdy na rowerze kupić sobie nowe bo inaczej to rower bedzie sobie stał dwa tygodnie u sprzedawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto i dlaczego wysyła stery na reklamację? Stery niczego nie stabilizują, jeśli już to mostek i sterówka widelca.

 

 

 

ale rower jego a ten z e sklepu to durza duża różnica

Jego rower pewnie ma również sterówkę widelca z karbonu. A im wyższy model tym lżejsze komponenty i bardziej odchudzony widelec, więc problem powinien być bardziej wyczuwalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego pixon nie poradzę nic ze android przekreca nie będę bawil sie w slowniki i polskie znaki. Dzisiaj wymienili stery w rowerze bo jak się okazało to tamte byly zle nabite teraz jest wszystko spasowane nie wiem czy jeździ dobrze nie sprawdziłem późno wróciłem. Niestety przy wymianie odprysk lakier w kilku miejscach i teraz trzeba to podmalowac :( a i przy piwocie jest pęknięty lakier wzdluz na 6 mm. Główne portfolio metody to scultura... Hahaha nawet sterów nie umia umocowac poprawnie jedyne co umia poprawnie to kasę brac

A tu trzeba pisac na kompie bo smartfony i inne dobrodziejstwa nie są mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Całe życie wiatr w oczy ...

Nawet telefon czy tablet z androidem mnie kopię w d... i na forum mnie przez to nie lubią.

Merida (metoda) mnie okrada i ignoruje ... Jakie moje życie jest ciężkie ..."

 

Wyklikane z HTC przez Tapatalk ... da się ?

Da się !

 

Zastanów się nad sobą ...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nikomu nie ublizam pisze jak jest jesli robię to kompem jest ok jesli Telem to różne słownik słowa przekreca nie potrzebuje instalowac w nim dodatkowych aplikacji bo mi to jest zbędne. Natomiast do kolegi rzezniol nie powiedziałem ze tablet czy telefon mnie kopie w dupe poprostu wytlumaczylem zjawisko jakie nastąpiło. Po za tym to nie forum pisowni i docinek wiec dziwie się ze ktos na taki temat schodzi. Napisałem problem z rowerem opisalem sami serwisanci stwierdzili ze wstyd na meride ze cos takiego zrobili. Wymienili stery i dzisiaj test wczoraj pędzelek i odryski malowalem. Jesli ktos nie ma argumentów to schodzi na inne tematy ja trzymam caly czas temat uważajcie co kupujecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nie "rozumisz" (piszę Twoim sposobem).

Rejestrowałeś się? Czytałeś regulamin? Zaakceptowałeś go i panujące tu zasady?

 

JEŚLI TAK to mało mnie interesuje czy Twój telefon "nie ogarnia" poprawnego języka i czy Ty również masz z tym problem.

 

Jeśli nie podobają Ci się tutejsze zasady - są inne fora, gdzie uzyskasz zrozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ktoŚ mÓwi, Że ja piszĘ w sposÓb "onetu", moŻna by tu duŻo polemizowaĆ. Po pierwsze nigdzie w regulaminie nie ma zawarte, Że pisanie z urzĄdzeŃ mobilnych jest zabronione, co za tym idzie nie zabronione jest uŻywanie oprogramowania takiego urzĄdzenia, nie jest wymagane aby ono posiadaŁo dodatkowe oprogramowanie do pisania postÓw na tym forum, co za tym idzie, sŁowniki urządzeŃ sĄ dopuszczone do pisania na tym forum, tak wiĘc nie ma podstaw prawnych, Żeby ich nie uŻywaĆ i nie akceptowaĆ przez UŻytkownikÓw forum. Nakazywanie UŻytkownikowi pisania na takim urzĄdzeniu poprawnie, to zmuszanie go do zainstalowania dodatkowego oprogramowania to moŻe byĆ ujĘte jako lobbowanie danego oprogramowania co jest nie zgodne z regulaminem. Tak wiĘc UŻytkownicy akceptujĄc regulamin nie wyrazili sprzeciwu wobec takich urzĄdzeŃ. JeŚli chodzi o słowo "nic nie wyszło " uŻyte w tekŚcie, podkreŚlam, Że to sŁowo nie jest ujĘte w w wyrazach wulgarnych. A tŁumaczĄc, jest to ogÓlne sŁowo UŻytkowane w poŁĄczeniu "poŚladki, odbyt".

PodkreŚlam trzymajmy siĘ tematu, bo na tĄ chwilĘ to kaŻdy omija temat, a ucieka siĘ do straszenia i regulaminÓw. NaleŻało by zadaĆ bytanie czy nie odpowiadajĄ na posty osoby zwiĄzane z problematycznĄ markĄ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy znać ortografie i gramatykę języka polskiego.

Dzięki tej znajomości możesz wywalić wszystkie wspomagacze z telefonu, chroma czy czego sobie tam nie życzysz.

Nie musisz wtedy instalować dodatkowego oprogramowania.

W innym przypadku wystarczy nauczyć się takiego sprzętu używać.

 

Już całkowicie elementarnym obowiązkiem przed opublikowaniem postu jest przeczytanie tego co się zredagowało i wtedy Merida będzie Meridą a nie "metodą" ...

 

 Nikt nikogo do niczego nie zmusza, to ty decydujesz jakich narzędzi używasz do poprawnego redagowania treści ...wystarczy że będziesz potrafił tych narzędzi użyć.

 

Każdy na tym forum jest gościem ... przed przystąpieniem do grona tych gości każdy ma obowiązek zapoznać się z regulaminem i stosować się do jego zapisów ...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Drogi Autorze Tematu.

Niniejszym okazuję Ci łaskę i skrócę Twoje cierpienia . 

Czyli zamknę temat.

Pozostań sam na sam ze swoimi problemami, brakiem szacunku dla innych Forumowiczów, olewaniem języka polskiego i fatalnym oprogramowaniem telefonu. Tu zasugeruję,abyś założył wątek na Forum Android i wyżalił się na brak korekty w telefonie. 

Twój ostatni post tylko podkreśla Twoją ignorancję i brak kultury w stosunku do innych Forumowiczów.

Żegnamy.

Bardzo ozięble żegnamy.

 

tumblr_m15rm6oELO1qbb77eo1_500.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

I ktoŚ mÓwi, Że ja piszĘ w sposÓb "onetu", moŻna by tu duŻo polemizowaĆ. Po pierwsze nigdzie w regulaminie nie ma zawarte, Że pisanie z urzĄdzeŃ mobilnych jest zabronione, co za tym idzie nie zabronione jest uŻywanie oprogramowania takiego urzĄdzenia, nie jest wymagane aby ono posiadaŁo dodatkowe oprogramowanie do pisania postÓw na tym forum, co za tym idzie, sŁowniki urządzeŃ sĄ dopuszczone do pisania na tym forum, tak wiĘc nie ma podstaw prawnych, Żeby ich nie uŻywaĆ i nie akceptowaĆ przez UŻytkownikÓw forum. Nakazywanie UŻytkownikowi pisania na takim urzĄdzeniu poprawnie, to zmuszanie go do zainstalowania dodatkowego oprogramowania to moŻe byĆ ujĘte jako lobbowanie danego oprogramowania co jest nie zgodne z regulaminem. Tak wiĘc UŻytkownicy akceptujĄc regulamin nie wyrazili sprzeciwu wobec takich urzĄdzeŃ. JeŚli chodzi o słowo "nic nie wyszło " uŻyte w tekŚcie, podkreŚlam, Że to sŁowo nie jest ujĘte w w wyrazach wulgarnych. A tŁumaczĄc, jest to ogÓlne sŁowo UŻytkowane w poŁĄczeniu "poŚladki, odbyt". PodkreŚlam trzymajmy siĘ tematu, bo na tĄ chwilĘ to kaŻdy omija temat, a ucieka siĘ do straszenia i regulaminÓw. NaleŻało by zadaĆ bytanie czy nie odpowiadajĄ na posty osoby zwiĄzane z problematycznĄ markĄ.

 

 

dodam jeszcze coś od siebie:
owszem - nigdzie w regulaminie nie ma zakazu korzystania z urządzeń przenośnych - możesz pisać z tabletu, telefonu "macanego" czy nawet przenośnej maszyny do pisania :D
Regulamin zaś traktuje o tym, że od użytkowników wymagamy poprawnej pisowni. Pisząc o tym że jeśli nie zabraniamy korzystania z urządzenia przenośnego to automatycznie nie zabraniamy korzystania z wadliwego oprogramowania. Owszem - nie zabraniamy. Zabraniamy tylko popełniać błędy w pisowni.

Jaśniej się nie da, ale obawiam się ze i tego nie zrozumiesz... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...