Skocz do zawartości

[Kierownica] Jaki to typ, co kupić?


uslugifoto

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas wypadku skrzywiła mi się kierownica :(

 

Niestety nie znam się na rozmiarach i typach. Jaki mam typ, o ile w ogóle są różne? Może polecicie coś do zapasowego roweru, niedrogo a w miarę dobrze?

 

Rower to Agang Gangsta 7.29 z 2013 roku.

 

1.jpg

 

2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś Ty zrobił ?

 

 

Spotkanie z Audi A6, facet mnie gonił, dogonił, potrącił i uciekł. Złapali go. Jeździł bez prawa jazdy, które mu zabrali po tym jak zabił dziewczynę na pasach. Sytuacja jak z filmu.

 

 

 

może coś takiego: Kierownica BOPLIGHT HB-RB22 31.8x720mm (5189032809) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Praktycznie taka sama i cena też dobra.

 

Dziękuję za link. Niemniej jednak oryginalna kierownica była dla mnie zbyt szeroka. Będę szukał węższej, rozumiem że ważny dla mnie parametr to 31.8 średnica mocowania mostka?

 

W ogóle rowerek był dla mnie ciut za duży trochę leżałem na nim. W kolejnym jaki kupiłem jest o niebo lepiej. Myślę żeby teraz nową kierownicą nieco poprawić sytuację, na ile oczywiście się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Agang miał chyba właśnie 720mm szerokości.  Jeżeli rower jest za dużo to faktycznie możesz węższą kierę lub/+ krótszy mostek. I tak interesuję Cię średnica mocowania 31,8.

 

Węższa to raz a dwa to czy jakieś gięcia też mają wpływ czy służą innym celom?

 

 

 

P.S. poszedł w końcu siedzieć ?

 

Za poprzednią sprawę siedział, teraz też mu grozi odsiadka. W obu przypadkach uciekł z miejsca wypadku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...