Skocz do zawartości

[1600-1700] Kands Comp er 27.5


Rekomendowane odpowiedzi

Też się zastanawiam nad kupnem tego roweru. I nawet chyba u tego samego sprzedawcy :-) Na codzień jeżdżę crossem po asfalcie i lekkim terenie a teraz chciałbym spróbować sił w maratonach i XC. Wiem, że ten model nie jest szczytem, ale obecnie brakuje mi kasy i nie mogę wyłożyć więcej jak 2k (i to pewnie na raty). Musi wystarczyć na jakieś dwa lata, potem pomyślę nad zmianą na coś lepszego. Ew jeżeli rama będzie tego warta to pomyślę nad rozbudową. No właśnie teraz główne pytanie: czy ktoś ma dane o geometrii tej ramy ew czy może się konstruktywnie wypowiedzieć na jej temat? Założenie start w XC i maratonach jak pisałem.

Od sprzedawcy otrzymałem poniższe wymiary dotyczące jak przypuszczam rozmiaru 18": ,,wymiary od siodełka do kierownicy 61cm. od siodła do okorbowania 51,5 cm. od okorbowania do kierownicy 72 cm'' ,które to wymiary moim zdaniem nic nie wnoszą. Dla porównania Cube Aim 18" ma od siodełka do kierownicy 57,2 cm, innych wymiarów do porównania brak. Czy w związku z tym rama Kands będzie bardzie rekreacyjna niż sportowa?

Jeżeli chodzi o specyfikację to wydaje mi się rewelacyjny w tej cenie - porównując z konkurencją jak Kross Level R3 lub Cube Aim SL. Podkreślam: w tej cenie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie sprzedawca Kandsów powinien się bardziej postarać i podać długość rury podsiodłowej od jej końca do środka suportu + długość górnej rury licząc po jej osi od środka rury podsiodłowej do środka główki ramy, nie jest trudno to zmierzyć, i jeśli sprzedawca nie ma klienta w d..ie powinien to zrobić.

Poprosił bym tego ignoranta  jeszcze raz o podanie tych konkretnych wymiarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pomiary są zgodne co do wykonania to Kands jest dłuższy 4 cm, sporo. Jak na 18 cali to rama jest długa na tak niesportową markę.


Przód roweru jest wysoki siodło na zdjęciach jest nisko, ale i tak wrażenie jest bardzo czoperowate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...