Skocz do zawartości

[szosa do 4500] Author Aura 55 vs Giant Defy 1 vs ?


Rekomendowane odpowiedzi

Mam do Was pytanie, jak w temacie.

Obecnie jeżdżę rowerem trekkingowym i chyba nadszedł czas, kiedy to człowiek się rozgląda za czymś nowym. Czy dysponując taką kasą te wymienione przeze mnie sprzęty to najlepszy wybór na rynku? Osprzęt mają chyba dość podobny - Author ma koła Mavica i to ponoć bardzo mocny punkt tego roweru. A może powinienem rozejrzeć się za czymś zupełnie innym? Pomóżcie, proszę.

Z góry serdeczne dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, jak to? Nikt nie chce pomoc? :-)

 

Teraz zametu w glowie mam jeszcze wiecej, bo dzis ogladalem Treka Madone 2.1. Oceniajac oczami - piekny jest :-) Oceniajac trzezwo - pojecia nie mam, czy warto dolozyc kilkaset zl. Moze i warto, tylko czy taki szosowy laik, zauwazy roznice i doceni to (lepsza jakosciowo rame) co ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trek to dopracowana przez lata geometria, świetna obsługa gwarancyjna, linki schowane w ramie, napęd 2x11. W główce masz na dole łożysko które chyba najłatwiej dostać w sklepie Treka, przez to pewnie nietanie :)

Kupujesz tez praktycznie zadowolenie z zakupu, bo tak oceniają ten wybór klienci.

Jedyne czego bym chciał w tym przypadku to koła z lepszymi piastami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...