Skocz do zawartości

[zabezpieczenie] Kryptonite New York - poniżej 30 sec


Rekomendowane odpowiedzi

Koleś używa profesjonalnego wytrychu czego tutaj się spodziewać? U-lock ma chronić przed przecinakiem w rękach złodziei bo realnie każde pozostawienie roweru bez opieki to ryzyko - przecież jak ktoś go nie ukradnie to równie dobrze może uszkodzić lub rozebrać części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są też elektryczne wytrychy.Jedno trzeba sobie uświadomić-nawet łańcuch za 1500 pln da się otworzyć takim wytrychem.Na szczęście przypadkowy złodziej nie ma takiego urządzenia.A profesjonaliści raczej nie kradną rowerów spod sklepów bądź z balkonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

U-lock ma chronić przed przecinakiem w rękach złodziei

 

A mi się wydawało ze przed kradzieżą....

Konkluzja jest taka ze linka jest równie dobra bo chroni przed złodziejem któy idzie z rękami w kieszeni i szuka co się wala po ziemi

 

 

A teraz na poważnie.

Fajnie się otwiera coś na filmiku w warunkach domowych na stole i to pewnie zamek który otwierał kilka razy wcześniej więc zna "klucz".

Trochę gorzej w stresie wiszący przy rowerze tai który widzi pierwszy raz i ma kiepskie dojście do zamka.

Poza tym takie filmiki mają dyskredytować zabezpieczenia... Spytajmy dlaczego ;)

 

Dobry fachowiec wszystko otworzy ale raczej oni nie kradną rowerów bo więcej zarobią na legalnym otwieraniu :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

O fak, nie widziałem takich wytrychów  :wacko:  Jakiś hi endowy złodziejski sprzęt :icon_confused:

 

Żaden wyrachowywany sprzęt, już dawno do dostania przez internet. Coś o lockpickingu (otwieranie zamków wytrychami, bumkeyami itp) wiem, miałem masę wytrychów i to było takie moje małe hobby jakieś 10 lat temu. Nawet bylem moderatorem na pewnym forum o lockipickingu. Bez problemu otwierałem kłódki i zamki typu yale i podobne.

 

Tylko żeby ktoś nie wyskoczył, to uprzedzę ze nie wykorzystywałem tych umiejętności niezgodnie z prawem.

 

Skończyło się to na przeszukaniu mieszkania i sprawa za posiadanie wytrychów. Bo ktoś mnie podkablował ;)

Na szczęście przypadkowy złodziej nie ma takiego urządzenia.

 

Nie ma ale bez problemu może kupić np w Chinach...

 

Link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...