Skocz do zawartości

[Bluza] Duża bluza rowerowa do 100 zł


gad

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale czy ktoś miał styczność z tymi bluzami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdej pogodzie wygląda to ciulowo / nie tylko na kimś kto nie przypomina gabarytami typowego "rowerzysty - kolarza" /.Chyba, że jeździsz w peletonie i wmieszasz się.

Gdyby nadruki, czy jak to zrobiono, były śmieszne - to inna rozmowa. Fajnie jest mieć dystans do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdej pogodzie wygląda to ciulowo / nie tylko na kimś kto nie przypomina gabarytami typowego "rowerzysty - kolarza" /.Chyba, że jeździsz w peletonie i wmieszasz się.

Gdyby nadruki, czy jak to zrobiono, były śmieszne - to inna rozmowa. Fajnie jest mieć dystans do siebie.

 

Miałaś styczność z taką bluzą ?

Mam żałować, że około 20 lat spędziłem na siłowni i teraz jestem niewymiarowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja wypowiedź oznacza tylko tyle, że te bluzy nie podobają mi się, a na ciele o takich gabarytach jeszcze bardziej rzucają się w oczy. W ogóle nie oceniam Twoich gabarytów. Na pewno wyglądasz świetnie. Chodzi tylko o to, że ja wolałabym oglądać na kimś o takich gabarytach coś bardziej dyskretnego.

A co do tego typu bluz/kurtek żartobliwych, to w którymś wątku Parmenides pokazał w jakiej jeździ. Była z gamexu superkolorowa z wizerunkiem "Bikermana" jak supermana. I to jest kurtka z "jajem". Mimo, że bardzo rzuca się w oczy, wyobrażam sobie, że ktoś kto ma za sobą 20 lat siłowni i ciało o takich gabarytach, z napisem i wizerunkiem Bikermana wyglądałby w niej rewelacyjnie , właśnie z dystansem do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką bluzę CSC z Top printu. Ja kupowałem parę lat temu bezpośrednio u producenta. Nie mam jej nic do zarzucenia. Nie wiem czy da się kupić coś lepszego w tej cenie, jeśli mnie pamięć nie myli wtedy płaciłem za nią 60 zł. Być może wyglądam ciulowo i bez jaja, Trudno będę musiał jakoś z tym żyć :) Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja wypowiedź oznacza tylko tyle, że te bluzy nie podobają mi się, a na ciele o takich gabarytach jeszcze bardziej rzucają się w oczy. W ogóle nie oceniam Twoich gabarytów. Na pewno wyglądasz świetnie. Chodzi tylko o to, że ja wolałabym oglądać na kimś o takich gabarytach coś bardziej dyskretnego.

A co do tego typu bluz/kurtek żartobliwych, to w którymś wątku Parmenides pokazał w jakiej jeździ. Była z gamexu superkolorowa z wizerunkiem "Bikermana" jak supermana. I to jest kurtka z "jajem". Mimo, że bardzo rzuca się w oczy, wyobrażam sobie, że ktoś kto ma za sobą 20 lat siłowni i ciało o takich gabarytach, z napisem i wizerunkiem Bikermana wyglądałby w niej rewelacyjnie , właśnie z dystansem do siebie.

Hm, nie widzę powodu żeby wymuszać dystans do siebie w tym przypadku.

Jak kolega będzie w czymś śmiesznym to będzie wyglądał odpowiednio, jak będzie w czymś normalnym to będzie wyglądał śmiesznie...

Nie przyszłoby mi do głowy żeby mieszać do zakupu bluzy psychologiczne dylematy.

 

Gad - kupuj, bo moim męskim okiem cherlaka ciulowo nie będziesz wyglądał w tym przypadku jedynie jeśli nie wyjdziesz z domu.

 

Przez 4 lata dojazdów do pracy ubierałem sie ciulowo budząc niesmak wsród moich wspołpracowników, ekstremalnym faux pas była jazda szosowka w wiatrówce, w kasku mtb ("mogłem chociaż daszek odpiąć") i z plecakiem co nie był "pro aero". Pozostali wbici w zestawy dopasowane do pogody, pory roku, fazy księżyca i gustu reszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gad, nie kupuj, mnie - dziewczynie - te bluzy ekstremalnie nie podobają się.

Tobo patrzy na to męskim okiem i z własnym poczuciem estetyki - jemu podobają się, więc kupuj.

Pierwszy raz słyszę, żeby "wymuszać do siebie dystans", bo albo się to ma, albo nie ma.

No proszę, Tobo wynalazł taką część aktywności życiowej, podczas której nie ruszamy mózgiem. No to informuję Cię, że nawet podczas względnej bierności - snu - też mózgiem ruszamy. Jak wyłączy Ci się "psychologia" to znaczy, że już nie żyjesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niczego nie wynalazłem.

Ja nie patrzę męskim okiem, nie podpinam do bluzy rowerowej niczego poza jej użytecznością.

Interpretacja moich słów jest ciekawa - aktywność nie wymagająca korzystania z mózgu...

Ktoś ma wbić sie w bluzę w grochy żeby dystans tył, bo jest zbyt rozrośnięty żeby na widoku nie wyglądać ciulowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką bluzę CSC z Top printu. Ja kupowałem parę lat temu bezpośrednio u producenta. Nie mam jej nic do zarzucenia. Nie wiem czy da się kupić coś lepszego w tej cenie, jeśli mnie pamięć nie myli wtedy płaciłem za nią 60 zł. Być może wyglądam ciulowo i bez jaja, Trudno będę musiał jakoś z tym żyć :) Pozdrawiam

Mówię od razu, żeby potem nie było nieporozumień, jeśli dalej będziesz jeździł w tej bluzie i zależy Ci na tym, żeby mi się podobać, to masz przechlapane.

 

Tobo, różni nas estetyka, ruszanie mózgiem, to, że patrzysz męskim / sam to napisałeś w popszednim poście/ a ja kobiecym okiem, różni nas też poczucie humoru, niewątpliwie. Ale jedno nas łączy, ja też uważam , że Velo lepiej oddycha niż Pakajak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygoda i praktyczność... to co myślą inni i jak nas postrzegają powinno nas j****. Ktoś chce pedały i buty mtb na szosie, proszę bardzo. Ktoś na obcisłe galoty zarzuca luźne spodenki i wsiada na wyżej wspomnianą szosę, na zdrowie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gad, może to Cię zainteresuje, mam kilka szmat stanteksa i ogólnie jakością dają radę ( nic nie wiem o tych co wkleiłeś ale jakoś do kopii nie mam zaufania)

pytanie tylko czy wymiary by podołały, niby niewielkie różnice i w wysokości i w cyckach

http://allegro.pl/bluza-rowerowa-termoaktywna-odblaski-rower-r-xxxl-i4975156462.html

http://allegro.pl/bluza-rowerowa-termoaktywna-odblaskowe-logo-xxxl-i5033037512.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie ogarniam ale autor chce kupić bluzę rowerową do 100,-zł a nic nie pisze o poradach psychologa.

No właśnie, Gad zadał proste pytanie :"co myślicie o tych bluzach...", a okazuje się, że potrzeba psychologa. Ja też tego nie " ogarniam", cokolwiek to słowo oznacza.

 

gad, może to Cię zainteresuje, mam kilka szmat stanteksa i ogólnie jakością dają radę ( nic nie wiem o tych co wkleiłeś ale jakoś do kopii nie mam zaufania)

pytanie tylko czy wymiary by podołały, niby niewielkie różnice i w wysokości i w cyckach

http://allegro.pl/bluza-rowerowa-termoaktywna-odblaski-rower-r-xxxl-i4975156462.html

http://allegro.pl/bluza-rowerowa-termoaktywna-odblaskowe-logo-xxxl-i5033037512.html

O te fajne, podobają mi się. Co do użyteczności, nie wypowiadam się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie ogarnęłam? A mnie się wydaje, że jak najbardziej. Z całym szacunkiem Michuuu, ale nie napiszę kto tu nie ogarnia. Wyjdź trochę poza schemat, uff, nie sądziłam, że trzeba będzie to tłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wydaje się" to dobre określenie.

 

Proponuję powrót do pierwszego postu.

 

Kolega zapytał co użytkownicy sądzą o bluzach, które wskazał, jednak pod konkretnym względem - przydatności w temperaturach +5 +10 stopni.

 

Dowiedział się jednak że "w każdej pogodzie będzie wyglądał ciulowo". Jakby nie patrzeć dostał odpowiedź na pytanie którego nie zadał.

 

Kurtka/bluza będzie natomiast odpowiednia (bez względu na to jak i z czego jest zrobiona) jeśli będzie z "jajem". Nie ma podanych żadnych praktycznych cech takiej kurtki ale będzie z dystansem (który gadowi jest z pewnością niezbędny po 20 latach na siłowni).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej mało mnie obchodzi, czy komuś się podoba taka bluza, czy nie.

Bardziej mi chodziło o wypowiedzi osób które mają, albo miały takie bluzy i mogą coś powiedzieć o walorach użytkowych.

 


gad, może to Cię zainteresuje, mam kilka szmat stanteksa i ogólnie jakością dają radę ( nic nie wiem o tych co wkleiłeś ale jakoś do kopii nie mam zaufania)

pytanie tylko czy wymiary by podołały, niby niewielkie różnice i w wysokości i w cyckach

http://allegro.pl/bluza-rowerowa-termoaktywna-odblaski-rower-r-xxxl-i4975156462.html

http://allegro.pl/bluza-rowerowa-termoaktywna-odblaskowe-logo-xxxl-i5033037512.html

Dziękuję za propozycję, zastanowię się nad nimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do praktyki: 

- przy jakich temperaturach jeździsz w samej koszulce kolarskiej bez wierzchniej termoizolacji/ochrony przed wiatrem?

- jakim tempem zazwyczaj jeździsz i czy przy takim wysiłku pocisz się trochę, bardzo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...