Skocz do zawartości

[5"] Dwa kilo gumy czyli pretekst do dyskusji na temat fatbike'ów


adriansocho

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Kłaniam,

 

No to zajęło "tylko" niecałe 12 mieszków :P

 

Oficjalne dzięki dla Kacpra i Goffy'ego z Velove za składanie i malowanie, Artoora za "partnerstwo w przestępstwie" przechwytywanie, przechowywanie, przemilczanie i transportowanie, Mareckiego za podwózkę i nieodzywaniesię oraz Adaśkowi również za trzymanie języka za zębami i sokole oko  :icon_mrgreen:  :icon_mrgreen:  :icon_mrgreen:

 

Proszękoleżeństwa otoż Puffiniec-Odyniec :D

 

37520229252_f07ec79bfe_c.jpg

 

 

https://www.flickr.com/photos/39409125@N02/albums/72157687576771844

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

tylko zmień ten mostek-paskude!!!! 

 

Całujpsawnos :P 

 

Mnie się podobywuje.

 

Nie wiem jak kiedyś ale fakt, duże te logosy. Z tym, że mnie to pasi...

 

na razie dwie jazdy za pasem i ciągle nie jestem pewien, czy zostawić go jako rezydenta, czy zabrać do siebie  :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:

 

Szacunek...

I.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłaniam,

 

No to zajęło "tylko" niecałe 12 mieszków :P

 

Proszękoleżeństwa otoż Puffiniec-Odyniec :D

 

37520229252_f07ec79bfe_c.jpg

 

 

https://www.flickr.com/photos/39409125@N02/albums/72157687576771844

 

Szacunek...

I.

 

Jak na słonia, to i tak wyjątkowo szybko się urodził.

Foty to jedno, ale wrażeń z macania i obcowania nawet nie zacznę przybliżać, żeby bana wieczystego nie dostać.

Kacper maestrią się popisał i będzie mu to zapisane. Ale, Ivanie, ojcostwa się nie wypieraj. Puffinski przybył mdławym kadłubkiem,

a wyjechał Lancelotem w glorii chwały. Detal każdy widzi, a mnie się najbardziej, poza malunkiem, podobią korbki i hope'owskie piastunki.

 

What next?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Jednego Puffina juz mam, bier tego do siebie a nam przywieź Kociaka na przechowanie xD

 

Niby jo, ale z drugiej strony można by Singular Cycles Chapter Poland założyć ;) 

 

 

 

11 z tyłu

 

Powiadasz?

 

1x10. 32 na korbie, kaseta 11/42.

 

No działa. W Trójmieście wystarcza z palcem w nosie. No ale inna sprawa, że jak sie w TPK nie pchasz na największe interwały to wszystko na singlu oblecisz :icon_cool: 

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrobię pierwszego posta z nadzieją że znajdzie się osoba z Poznania która pozwoli popedałować na swoim grubasie. Wzieło mnie na złożenie fat bike ale czy dam radę przelecieć tym przez miasto....

Ja z okolic Lublina niestety, zapewniam Cię po napompowaniu kołek do 1 atm, śmigasz przez miasto tak samo jak inne rowery, wyłączając rowery typowo szosowe z wąską opona, one mają tak z 10km/h więcej na liczniku, ja jeżdżę po mieszanym terenie i co najważniejsze cały rok, fat mnie nie ogranicza!

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

A jeśli chodzi o wytrzymałość takiego napędu?

 

Po dwóch jazdach raczej słabo mówić o wytrzymałości...

 

Polecam caaały, wielki temat o napędzie 1x10, gdzie od 3 lat ludziska rozstrząsają, dywagują, jęczą, ględzą, cmokają itp  :icon_mrgreen:

 

https://www.forumrowerowe.org/topic/170983-naped-1x10-test-napedu-1x10-opartego-na-zebatkach-hcc-components/

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...